Necítíte se dobře ve svém ženském těle?

Nebaví vás cvičit, ale chybí vám síla, pružnost i nadhled?

Plníte především povinnosti a zapomínáte na sebe?

Pojďte si konečně věnovat výjimečnou péči v MOTIVAČNÍM ONLINE PROGRAMU BALANC, který jsem pro vás připravila na Zanzibaru a který vám během 14 dní ukáže, jak podpořit sama sebe!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

V programu najdete především cestu k sobě. Budu vás ladit do podpory a péče, ale také do zvýšení citlivosti, do propojení s vlastní silou a otevření se novým možnostem.

Pojďte podpořit, co právě potřebujete, zabydlete se ve vlastním těle a dejte sama sobě možnost života s jiným prožitkem.

A PROČ JE PROGRAM MOTIVAČNÍ?

Uvnitř programu najdete 8 kapitol a každá z nich motivuje k jinému tématu, rozšiřuje vnímání a inspiruje k hlubšímu napojení se na sebe a své možnosti.

 

Nic není přes sílu, nic není nemožné, vše vede krok po kroku k větší vyrovnanosti a spokojenosti uvnitř sebe.

 

Jednotlivé kapitoly motivují k malým změnám v provedení, ale i k obrovským následným změnám v prožitku. Vše, co se učíme u pohybu, pak posíláme do svého života.

 

Vše se vším souvisí. Pojďte poslat podporující vlnu do vlastního života.

Chcete se cítit dobře ve svém těle? 

Chcete se cítit žensky?

Chcete změnit přístup k pohybu?

TAK POJĎME NA TO!

Také jsem tato témata řešila. Provedu vás cestou, která nebude bolet, ale na jejímž konci budete o kus blíž k tomu, po čem toužíte. 

Jmenuji se Lenka BALANC, jsem pohybový terapeut a již přes 20 let pomáhám lidem najít rovnováhu v pohybu i v životě. 

Inspirujte se mou metodou laskavého přijetí na cestě k sobě, k vnímání svého těla s větší laskavostí a v nalezení možností, jak se zamilovat nejen do pohybu, ale i do života.

Díky online MOTIVAČNÍMU PROGRAMU BALANC se můžete začít cítit spokojeně ve vlastním těle. Pojďte se dostat do kondice i z domova, stačí jen začít. Lekce jsou vytvořeny pro všechny, obtížnost si vybíráte přesně pro sebe. Není na co čekat.

Nabízím vám ucelený program, vhodný pro kvalitní péči vašeho těla. Posílíte i protáhnete svaly a meditací naberete energii na další dny.

Mohu slíbit, že už nic nebude jako dřív.

Možná znáte tento příběh...

„Stojím u skříně a zase nevím, co si mám obléknout. Necítím se v ničem dobře, připadám si ve všem tlustá a nehezká. Nejraději bych se od hlavy až k patě do něčeho schovala. Vím, že mi to kazí život, ale neumím to změnit.”

A nebo...

„Kamarádka mi vyprávěla, že chodí na ženské lekce tance. Říkala jsem si, že toto by pro mě nebylo. Ale nějak mi to nedalo, našla jsem si na internetu taneční video pro ženy a večer jsem si zatančila. Musím přiznat, že jsem se při tom cítila velmi dobře. Celý den jsem měla dobrou náladu a všimli si toho děti i manžel.”

A nebo...

„Děti chtějí, abych si s nimi šla hrát ven na honěnou. Uvolím se, hrajeme si asi jen dvě minuty a hra končí, protože už jim jednoduše nestačím. V tom si uvědomuji, jak je moje fyzická kondice špatná, a že bych na tom měla začít pracovat. Bohužel ale nevím jak, protože do teď byly mé pokusy marné a nikdy mi nepomohly.”

A nebo...

„Sedím večer vedle milovaného partnera a cítím, jak mi položil ruku na bříško. Jediné na co v tu chvíli dokážu myslet je, ať tu ruku okamžitě dá pryč. Vím, že to myslí láskyplně, ale nedokážu se přenést přes to, jak špatně se cítím ve vlastním těle.”

A nebo...

„Je víkend, snažím se být v klidu a v pohodě, ale místo toho se cítím v napětí a stresu. Uvědomuji si, jak je moje pozornost neustále okolo práce a starostí. I když se snažím odpočívat s rodinou, stále jsem tam s nimi jen napůl. Nevím, jak mám zastavit svoji mysl, abych si mohla konečně pořádně odpočinout. Už jsem to mnohokrát zkoušela, ale nedaří se mi to. Vím, že můžu onemocnět, že jsem neustále nervózní, ale opravdu nevím, jak se utišit. Také mám strach, že mohu o rodinu přijít, protože se jim nevěnuju naplno.”

A nebo...

„Zjistila jsem, že pro celkovou pohodu jenom cvičit nestačí. Uvítala bych program, který nebude jen o fyzickém těle, ale i osobním rozvoji, protože jsem si už mnohokrát uvědomila, že všechno se vším souvisí a tělo a mysl nejde oddělit. Ocenila bych program, který mi nezabere moc času, ale dá mi komplexní péči.”

Získejte více síly a energie, zlepšete svou kondici a začněte se konečně ve svém těle cítit dobře.

 Jaká témata MOTIVAČNÍ PROGRAM BALANC ZE ZANZIBARU obsahuje?

1. KAPITOLA

cvičení
Pocit v těle můžeš změnit

2. KAPITOLA

cvičení
Nejde o výkon, ale o pocit

3. KAPITOLA

meditace
Dýchej

4. KAPITOLA

tanec
Buď ráda
ženou

5. KAPITOLA

cvičení
Rozpohybuj se v těle

6. KAPITOLA

cvičení
Otevři srdce a dovol si milovat

7. KAPITOLA

meditace
Obejmi se a 
oceň se

8. BONUS

přednáška
Jak spolu souvisí život a pohyb?

 Každá kapitola obsahuje motivační video na dané téma a praktické video s ohledem na metodu laskavého přijetí! Pořídit si můžete celý program nebo si vyberte jen to, co vás zajímá. Každá kapitola obsahuje motivační video na dané téma a praktické video se cvičením, meditací nebo tancem.  

 Možná se už dlouho necítíte dobře ve vlastním těle. Možná ani v životě. Dobrá zpráva je, že to jde změnit. Ale je k tomu potřeba jedna důležitá věc a tou je vlastní rozhodnutí. 

Můžete se cítit spokojeně ve vlastním těle? Ano! Pojďte se dostat do kondice i z domova, stačí jen začít. Lekce jsou vytvořeny pro všechny, obtížnost si vybíráte přesně pro sebe. Nic není potřeba, stačí si jen věnovat chvíli a dát si šanci.

 Online MOTIVAČNÍ PROGRAM

BALANC je za běžnou cenu 3.500 Kč

 Nyní s 50% slevou za 1.750 Kč.

Nebo si vyberte jen to, co vás zajímá. Většina kapitol se dá koupit samostatně a obsahuje motivační video na dané téma a praktické video se cvičením, meditací nebo tancem.  

 AKCE KONČÍ UŽ ZA:

 

Co všechno díky programu ZÍSKÁTE?

  • Výjimečný způsob při cvičení, tanci i zastavení se díky unikátní metodě laskavého přijetí.
  • Přijetí ve všech rovinách života v přátelské LASKAVOSTI.
  • Cvičení podporující vědomí i citlivost těla.
  • Podporu vrátit se k sobě a především zcela jiný pocit ve vlastním těle.

Ptáte se mě, proč jsem vytvořila motivační karty? 

Poslechněte si mou odpověď ve videu...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Inspiruji záměrem v pohybu a tématy,

které motivační karty BALANC nesou.

A protože jen cvičit nestačí, vznikl motivační program BALANC, který navazuje na motivační karty.

K vlastní spokojenosti vede několik cest a nejdou přeskočit. Všechno zapadá do životní mandaly a náš přístup v tom hraje hlavní roli. Baví mě spojení pohybu s životními tématy a využití záměru k rychlejšímu posunu vpřed.

BONUS, který získáte NAVÍC

Jen v MOTIVAČNÍM PROGRAMU BALANC získáte BONUS v podobě PŘEDNÁŠKY BALANC na téma: Jak spolu souvisí život a pohyb?

Spojení pohybu a života nejsou dvě různé věci a především nám zrcadlí, jak náš život žijeme. Je třeba pozorovat souvislosti, hledat inspiraci a vědomě pracovat na vnímání svého těla. 

OCHUTNÁVKA

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

A ještě vám nabízím garanci vrácení peněz 

Tedy nic NERISKUJETE.

Když nebude online program úplně pro vás, můžete do 7 dnů od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanete své peníze zpět.

 Online MOTIVAČNÍ PROGRAM

BALANC ze Zanzibaru

je za běžnou cenu

3.500 Kč

 Nyní s 50% slevou za 1.750 Kč.

 

Nebo si vyberte jen to, co vás zajímá. Většina kapitol se dá koupit samostatně a obsahuje motivační video na dané téma a praktické video se cvičením, meditací nebo tancem.  

Využijte možnost věnovat online program jako DÁREK, své kamarádce, mamince, dceři nebo třeba neteři... Ženě, kterou chcete na její cestě podpořit. Stačí nám poslat k objednávce do poznámky jméno a my vám pošleme na e-mail k vytištění personifikovaný dárkový voucher. 

Jak to bude v členské sekci fungovat prakticky?

1. Kdy přesně začne kurz a jak bude probíhat? 

Ihned po zaplacení obdržíte přístupové údaje do členské sekce, kde už na vás budou čekat všechny kapitoly. Každé 2 dny vám připomenu e-mailem další kapitolu programu. Nebojte se, nic vám neuteče.

2. Musím projít programem v nějakém přesně daném čase? 

Díky online verzi můžete sledovat, poslouchat a cvičit z pohodlí vašeho domova tak, jak vám bude vyhovovat. Můžete si zvolit svoje vlastní tempo a pomalu začít. Doporučuji vrátit se k tématům vícekrát. Vstup do programu máte bez časového omezení.

3. Napadají vás ještě nějaké dotazy? 

Můžete nám napsat. Pro dotazy k obsahu programu na e-mail: info@lenkabalanc.cz a pro technické dotazy na e-mail: podpora@lenkabalanc.cz.