BIODANZA

TANEC ŽIVOTA

Marie Grace 

PROSTOR PRO BALANC

Velké Bílovice, nám. Osvoboditelů 1363

Toužíš po radosti a pocitu naplnění?

Uvítáš pohyb, který tě bude bavit? 

Miluješ skvělou hudbu?

 

Pokud s tebou tyto otázky rezonují, rády bychom tě pozvaly na 

PROŽITEK V PLNĚ PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU.

 

VIVENCIE - lekce Biodanzy - je nádherná cesta k sobě i k ostatním.

 

BIODANZA je pro ženy i muže, pro každého, kdo chce zažehnout větší živost v těle i v životě. 

 

Biodanza mění život, mění prožívání, mění realitu.

To není přehánění, to je Biodanza. Tady slova nestačí, je třeba to prožít.

 

Biodanza vznikla v šedesátých letech minulého století v Latinské Americe. Jejím zakladatelem byl psycholog Ronaldo Toro, který vytvořil geniální pohybový systém. Záměrem bylo probouzet skrze tanec vlastní potenciál, rozvíjet a prohlubovat schopnosti každého člověka. Vnímat sílu lidství, propojení s přírodou, instinkty, přijetí i přesah do uceleného řádu v celém našem životě.

V biodanze pracujeme s pěti základními liniemi lidského potenciálu:

VITALITA ∗ KREATIVITA ∗ AFEKTIVITA ∗ SEXUALITA ∗ TRANSCENDENCE

Biodanza je nádherná cesta k sobě i k ostatním. Skrze prožitek uvolňujeme pouta našich přesvědčení, zkušeností, úzkostí, strachů a rozšiřujeme prostor pro nové možnosti. Znovu se vědomě propojujeme s naším tělem, chutí do života a důvěrou.

 PĚT LINIÍ LIDSKÉHO POTENCIÁLU

 • VITALITA
  Probouzíme a rozšiřujeme naši životní energii. Podporujeme náš životní náboj, se kterým se propojujeme skrze rytmus v hudbě. Je to spojení se životem.
 • KREATIVITA
  Kreativita je nádherná cesta vyjádření sebe sama. Cesta kreativity v nás otevírá hravost, která nám byla jako dětem naprosto přirozená.
 • AFEKTIVITA
  Zcitlivění, vnímání a nacházení přirozenosti v setkání s druhým člověkem. Možnost pohledu do očí, přátelského doteku nebo léčivé síly lidského sdílení.
 • SEXUALITA
  Nejpřirozenější a nejsilnější síla, kterou máme k dispozici. Bez ní by nebylo života. Pojďme ji přijmout a propojit se s ní v lásce a přijetí.
 • TRANSCENDENCE
  Propojení s moudrostí těla i Vesmíru, důvěra ve vyšší principy života. Vědomí síly, která nám dala Život.

 KDO VÁS BUDE BIDANZOU PROVÁZET?

Jmenuji se Marie a inspiruji příběhem ženy, která šla svým životem mnoho let jako vzorná hodná holčička, která plnila přání a potřeby druhých. To jsem ale dokázala proměnit.

Naučila jsem se odkládat strach, začala si věřit a mít se ráda. Neutápět se v dramatech a změnami projít s lehkostí, radostí a láskou. 

Žiji život naplněný přátelstvím, láskou a vnitřními dary. Cítím se milovaná a šťastná. Svým životem jsem začala tančit v mnoha rytmech s jemností i divokostí. Dotýkám se srdcí a inspiruji svým životem zářit. 

V současnosti dokončuje výcvik tříletého studia Biodanza školy v České republice a vedeme lekce jako facilitátorky v supervizi. 

Jmenuji se Lenka a již přes dvacet let pomáhám lidem najít rovnováhu v pohybu, těle i mysli.

Jsem tanečnice a lektorka zdravého pohybu, pro kterou je RADOST v těle důležitější než VÝKON.

Ukazuji klientům jiný přístup k pohybu, vedu je k cestě vnímání vlastního těla, k tomu, že pohyb a cvičení nemusí bolet, ale naopak nás může bavit a že začít cvičit může kdokoliv a kdykoliv. 

Biodanza mi přišla do života ve chvíli, když jsem chtěla přestat tančit. Zcela proměnila můj přístup a jsem vděčná, že ho mohu předávat dál.

Biodanza není jen pro mladé a hubené holky, to je omyl. Zde nejde o výkon, jde o pocit. Jde o znovuzažehnutí života v těle, o propojení se se sebou i s ostatními, o vnímání přítomnosti, o pocit, že žiješ! A to může kdokoliv, kdo se rozhodne to zažít!  

Biodanza mění život, mění prožívání, mění realitu.

Je to cesta domů k sobě s uvědoměním, že vnitřní prostředí je mocnější než prostředí vnější.

Biodanza je cesta, kde se krok za krokem dostáváš do krásnějšího světa. Do světa, ve kterém se cítíš bezpečně, ve kterém se cítíš doma.

 • 2. dubna 2023
 • Jednorázové vstupné 400 Kč
 • V případě nepřítomnosti je možno po domluvě s Lenkou využít náhrady na jednu lekci v PROSTORU PRO BALANC v hodnotě 200 Kč. S sebou doporučujeme pohodlné oblečení a uzavřenou láhev s vodou.

Neříkej AŽ jednou... ale pojď to zkusit TEĎ! 

Někdy stačí zásadní věta, zamyšlení, inspirace, a posun v životě je obrovský. Nečekej na lepší příležitost, až s tebou půjde kamarádka nebo AŽ... Chyť příležitost za ,,pačesy" a přijď si změnit život TEĎ!