KARTY 

SÍLA MUŽE

Jedinečné karty pro muže, podporující  sílu nejen fyzickou, ale především vnitřní. Dodávají odvahu, důvěru, jsou kompasem na cestě. SYMBOLY karet vykreslují důležitost významu a hloubku myšlenky.

BÝT MUŽEM VE SVÉ SÍLE!

PROČ VZNIKLY PÁNSKÉ 

KARTY SÍLA MUŽE?

Proč by MUŽI měli mít karty?

Protože tyto karty nesou inspiraci jak žít ve své síle v pravdivosti, ve svobodě, v odvaze i v mužské jemnosti. Jak nepropadnout moci, ale stát se oporou a přístavem. Jak neztratit KOMPAS a najít správnou cestu nejen pro sebe, ale i ostatní.

Symboly karet dokreslují myšlenky, pomáhají dostat se do hloubky a to během chvíle.

Muži jsou často pod velkým pracovním stresem, jsou přetíženi a uvězněni v pocitu nespokojenosti. Pojďme najít kompas k pocitu svobody, naplnění a důvěry.

V BALENÍ JE CELKEM 32 KARET! 

Karty není třeba používat nijak složitě. Stačí si je prohlížet, zamyslet se nad kartou, která tě právě zaujala, nebo si vytáhnou intuitivně a nechat se inspirovat. 

Někdy karta vyskočí z balíčku úplně sama, jindy přesně víš, kterou si máš vybrat, někdy se nemůžeš rozhodnout.

To nemění nic na tom, že ta vytažená karta je opravdu ta správná!

A KDO PRO VÁS

 TEXTY A SYMBOLY

TVOŘIL?

LENKA BALANC

Vytvořit pánské karty přišlo po rozhovoru s mužem, který byl nadšený z mých karet pro ženy. Také mi několik žen říkalo, že jejich karty používají i muži. A tak přišla myšlenka udělat karty přímo pro muže. Ten nápad mě opravdu nadchnul.

Oslovila jsem mou sestru Katku, protože miluji její kresby a věděla jsem, že ona bude umět do karet dostat/vdechnout mužskou energii. A myslím, že se jí to podařilo. 

Celkově mám pocit, že je třeba přinášet inspiraci i mužům, ale ne každý muž čte knihy nebo poslouchá přednášky. Proto je forma inspirace z karet velmi příjemná, nenásilná a také nenáročná na čas.

Karty jsou pro mě uměleckým dílem, oslavou mužské síly, života, nabídkou kvality a prožitku, průvodcem pro muže. Dokáží přímým způsobem otevřít mysl tam, tam kde je třeba.

KATEŘINA SU

V roce 2018 jsem začala kreslit a malovat. Pamatuju se, že asi týden po tom, co jsem si tehdy začala čmárat do deníku, jsem věděla, že už nikdy nepřestanu. Od té doby se sama učím a zkouším nové techniky a nápady.

Tvořím obrazy a ilustrace prostřednictvím digitálního umění a malby na plátno. Maluji akrylovými barvami, ale v poslední době se čím dál více věnuji digitální tvorbě.

Ráda používám výrazné barvy a maluju různé motivy – portréty, krajiny, abstrakce… Baví mě dělat stále něco nového.

Nabídka mužských karet mě hned oslovila. Bylo zajímavé snažit se vcítit do druhého pohlaví a oprostit se od ženské estetiky.

Rozhodla jsem se využít jak konkrétní tak abstraktní symboly. Bavilo mě hrát si s kombinacemi barev a každý symbol karty tak dostal svůj originální směr.

JAK NEJLÉPE POUŽÍVAT PÁNSKÉ

KARTY SÍLA MUŽE?

Přečti si text, zamysli se nad myšlenkou karty, a zkus ji propojit se svým životem. Možná tomu nebudeš hned rozumět nebo ti to naopak bude připadat zcela jasné. Vše je v pořádku, můžeš to brát jako hru, vše se počítá.

Zkoumej, nechej na sebe text působit, hledej zprávu přesně pro tebe.

Můžeš si kartu ponechat celý den na očích a připomínat si tak její poslání.

Z celého srdce přeji všem mužům, aby jim karty SÍLA MUŽE dokázaly přinést do života podporu, odvahu, aby je vyzvaly k akci či připomněly sílu mužské jemnosti.

Karty mohou být používány v rámci mužských kruhů, přátelských setkání nebo jako rozproudění komunikace mezi partnery. 

Používejte, jak vás intuice navede, vše je správně. 

KARTY 

SÍLA MUŽE

1 ks za 555 Kč

VÝHODNÉ BALENÍ

AKCE 3+1 KARTY ZDARMA

3+1 za 1665 Kč

OBJEDNÁVKA

Zde si vyberte počet a balení, které vám bude nejvíce vyhovovat. Vyplňte objednávku a vyberte si adresu ZÁSILKOVNY pro doručení KARET SÍLA MUŽE. Karty odesíláme každý den. Děkujeme za váš nákup! Lenka BALANC Růžičková.

A JAKÉ JSOU NA KARTY

REFERENCE?