Je PRO MUŽE důležitá SÍLA?

Co je tím přesně myšleno a jak ji nejlépe podpořit?

Dá se inspirovat bez velké časové dotace?

KARTY SÍLA MUŽE

Jedinečné karty pro muže, podporující  sílu nejen fyzickou, ale především vnitřní. Dodávají odvahu, důvěru, jsou kompasem na cestě. SYMBOLY karet vykreslují důležitost významu a hloubku myšlenky.

BÝT MUŽEM VE SVÉ SÍLE!

PROČ VZNIKLY PÁNSKÉ 

KARTY SÍLA MUŽE?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Proč by MUŽI měli mít karty?

Protože tyto karty nesou inspiraci jak žít ve své síle v pravdivosti, ve svobodě, v odvaze i v mužské jemnosti. Jak nepropadnout moci, ale stát se oporou a přístavem. Jak neztratit KOMPAS a najít správnou cestu nejen pro sebe, ale i ostatní.

Symboly karet dokreslují myšlenky, pomáhají dostat se do hloubky a to během chvíle.

Muži jsou často pod velkým pracovním stresem, jsou přetíženi a uvězněni v pocitu nespokojenosti. Pojďme najít kompas k pocitu svobody, naplnění a důvěry.

Možná znáte tento příběh - z pohledu muže:

Jsem v práci, opět jsem pod velkým stresem a pracovním výkonem a opět jsem bouchl jako papiňák. Uvědomuju si, že není dobře, že tyto stresové situace nezvládám. Mám pocit, že jsem byl v právu, ale okolí se moje jednání nelíbí. Nechápu to, přece mě učili, že chlap má mít svůj názor a stát si za ním. Ale cítím, že to často přinese problém a potřeboval bych se to naučit řešit jinak.

A nebo:

Je ráno, po probuzení si uvědomuji, že jako každý den budu nucený mnoho důležitých rozhodnutí, na které potřebuji mnoho síly a necítím ji a nevím, kde ji vzít. Zkoušel jsem už mnohokrát posilovat a cvičit, abych měl víc energie, ale to bylo vždy jen krátkodobé řešení na fyzické úrovni, a uvědomuji si, že moje mentální síla nesouvisí pouze s fyzickou sílou.

A nebo:

Opět mám za sebou rozhovor se svou ženou, kdy jsem se cítil neskutečně poníženě a slabě. Nevěděl jsem vůbec jak mám reagovat na její výčitky a štěkání, aniž bych se do ní pustil. Teď přemýšlím, jak z toho ven, a kde v sobě najít sílu to změnit.

Možná znáte tento příběh - z pohledu ženy:

Je sobota ráno a začínám svůj den tím, že si rozložím své motivační karty Balanc a vytáhnu si kartu na dnešní den „Důvěřuji životu, ví, co dělá“ a najednou cítím, že za mnou stojí můj partner a čte si ji také a říká „Já bych chtěl taky takovou podporu, co je to za karty? Můžu si taky vytáhnout?“ A já říkám „Můžeš, ale jsou tam ženské texty.“ Partner si vytáhne kartu a je tam „Vše je o úhlu pohledu.“ A strávíme několik příjemných minut nad diskuzí o těchto tématech. V tu chvíli mi dochází, že by můj partner ocenil své karty s tématy pro muže.

A nebo:

Je večer, s partnerem sedíme a bavíme se o tom, zda to co aktuálně prožíváme, je dobře nebo špatně. Vidím partnerův zájem o hlubší pohled na věc, a říkám si, že by asi ocenil nějakou podporu v oblasti osobního rozvoje. Zároveň ale vím, že má omezenou časovou kapacitu a neví, kde začít.

A nebo:

Přemýšlím, jaký bych měla dát synovi dárek, když už je dospělý a má svoji rodinu. Vím, že mu nechci darovat nic materiálního, ale spíše ho podpořit tím, že mu daruji něco, co ho povede k vlastní vyrovnanosti a síle.

V BALENÍ JE CELKEM 32 KARET! 

Karty není třeba používat nijak složitě. Stačí si je prohlížet, zamyslet se nad kartou, která tě právě zaujala, nebo si vytáhnou intuitivně a nechat se inspirovat. 

Někdy karta vyskočí z balíčku úplně sama, jindy přesně víš, kterou si máš vybrat, někdy se nemůžeš rozhodnout.

To nemění nic na tom, že ta vytažená karta je opravdu ta správná!

A KDO PRO VÁS

 TEXTY A SYMBOLY

TVOŘIL?

LENKA BALANC

Vytvořit pánské karty přišlo po rozhovoru s mužem, který byl nadšený z mých karet pro ženy. Také mi několik žen říkalo, že jejich karty používají i muži. A tak přišla myšlenka udělat karty přímo pro muže. Ten nápad mě opravdu nadchnul.

Oslovila jsem mou sestru Katku, protože miluji její kresby a věděla jsem, že ona bude umět do karet dostat/vdechnout mužskou energii. A myslím, že se jí to podařilo. 

Celkově mám pocit, že je třeba přinášet inspiraci i mužům, ale ne každý muž čte knihy nebo poslouchá přednášky. Proto je forma inspirace z karet velmi příjemná, nenásilná a také nenáročná na čas.

Karty jsou pro mě uměleckým dílem, oslavou mužské síly, života, nabídkou kvality a prožitku, průvodcem pro muže. Dokáží přímým způsobem otevřít mysl tam, tam kde je třeba.

KATEŘINA SU

V roce 2018 jsem začala kreslit a malovat. Pamatuju se, že asi týden po tom, co jsem si tehdy začala čmárat do deníku, jsem věděla, že už nikdy nepřestanu. Od té doby se sama učím a zkouším nové techniky a nápady.

Tvořím obrazy a ilustrace prostřednictvím digitálního umění a malby na plátno. Maluji akrylovými barvami, ale v poslední době se čím dál více věnuji digitální tvorbě.

Ráda používám výrazné barvy a maluju různé motivy – portréty, krajiny, abstrakce… Baví mě dělat stále něco nového.

Nabídka mužských karet mě hned oslovila. Bylo zajímavé snažit se vcítit do druhého pohlaví a oprostit se od ženské estetiky.

Rozhodla jsem se využít jak konkrétní tak abstraktní symboly. Bavilo mě hrát si s kombinacemi barev a každý symbol karty tak dostal svůj originální směr.

JAK NEJLÉPE POUŽÍVAT PÁNSKÉ

KARTY SÍLA MUŽE?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přečti si text, zamysli se nad myšlenkou karty, a zkus ji propojit se svým životem. Možná tomu nebudeš hned rozumět nebo ti to naopak bude připadat zcela jasné. Vše je v pořádku, můžeš to brát jako hru, vše se počítá.

Zkoumej, nechej na sebe text působit, hledej zprávu přesně pro tebe.

Můžeš si kartu ponechat celý den na očích a připomínat si tak její poslání.

Z celého srdce přeji všem mužům, aby jim karty SÍLA MUŽE dokázaly přinést do života podporu, odvahu, aby je vyzvaly k akci či připomněly sílu mužské jemnosti.

Karty mohou být používány v rámci mužských kruhů, přátelských setkání nebo jako rozproudění komunikace mezi partnery. 

Používejte, jak vás intuice navede, vše je správně. 

KARTY 

SÍLA MUŽE

1 ks za 545 Kč

navíc zDARma balné a zásilkovna v hodnotě 89 Kč

OBJEDNÁVKA

Zde si vyberte počet a balení, které vám bude nejvíce vyhovovat. Vyplňte objednávku a vyberte si adresu ZÁSILKOVNY pro doručení KARET SÍLA MUŽE. Karty odesíláme každý den. Děkujeme za váš nákup!

Lenka BALANC Růžičková.

A JAKÉ JSOU NA KARTY

REFERENCE?