Uvítáš více důvěry, nadhledu a vyrovnanosti?

 

Ráda o sebe pečuješ, ale nevíš, na co se zaměřit?

 

Chceš podpořit sama sebe, ale nemáš moc času?

PRÁVĚ PRO TEBE JSEM PŘIPRAVILA MOTIVAČNÍ KARTY BALANC 

Jsou to výjimečné karty pro ženy, podporující vnitřní vyrovnanost, pocit spokojenosti a naplnění přítomného okamžiku.

ZÍSKEJ POMOCNÍKA PRO KAŽDÝ DEN!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

MOTIVAČNÍ KARTY A SAMOLEPKY BALANC

Dny občas plynou v rytmu stereotypu, kdy pro povinnosti nevidíme, co nám život nabízí. Proměnit to může věta, myšlenka, aha moment.

Karty i samolepky nesou inspirativní podněty do každodenního života. Někdy taková chvíle změní celý den!

Možná ti bude povědomý některý příběh, který mi ženy vyprávějí...

Koupila jsem si novou knihu osobního rozvoje, chtěla jsem si jí číst alespoň večer před spaním. Mít chvilku osobního rozvoje jen pro sebe, ale realita je jiná, moc to nestíhám. Jsem moc unavená, většinou nedočtu ani kapitolu a usínám.

A nebo...

Mám doma sice už nějaké motivační karty, chtěla bych si je tahat a nechat se inspirovat. Jsou pro mě ale moc složité, musím hledat ke každé kartě význam v knížce a číst pak dlouhý popis. Přijdou mi moc náročné a jsou pro mě těžko pochopitelné. Jiné karty mi zase přijdou už moc ezoterické, tak kartám už moc nevěřím.

A nebo...

Přemýšlím, co koupím kamarádce za dárek. Chtěla bych jí dát něco krásného a hodnotného, co ji podpoří v sebedůvěře a v radosti a dá ji inspiraci do jejího života. Hledám vhodný dárek, který bude přesně pro ni. Něco, co jí vždy připomene, že je úžasná!

A nebo...

Dnes jsem si znovu uvědomila, jak si moc nevěřím. Že často vidím věci černě a ztrácím důvěru. Každý den přežívám a plním povinnosti okolo rodiny. Každý večer si znova říkám, že bych to chtěla změnit. Ale nemám na to čas, ani finance a vlastně ani nevím, kde a jak začít.

A nebo...

Je ráno, konečně jsem dodržela slib sama sobě a věnovala jsem si malinkou chvilku než vstanu a začne ten kolotoč s rodinou a prací. Zabralo mi to jen krátkou dobu a velmi mě to osvěžilo a podpořilo. Znovu jsem si připomněla, jak je důležité mít chviličku času jenom pro sebe. Přemýšlím, co dál bych pro sebe mohla udělat, kam bych nejlépe měla zaměřit svou pozornost.

A nebo...

Před chvílí jsem se viděla s kamarádkou, která mě vždy podpoří a ukáže jiný pohled na to, co zrovna prožívám. Uvědomuji si, že bych tento nadhled potřebovala každý den. Pak vidím mnoho věcí jinak a tak nějak lehčeji. Mám více elánu do spousty věcí a čas tak nějak příjemně zpomalí. Potřebovala bych takovou podporu každý den.

A nebo

Zase na mě vyskočil nějaký kongres, který poběží týden a na každý den je tam pět lektorů. Už to ani neotvírám, vím že mě bude akorát štvát, že nemám tolik času. A že budu mít z dalších nových informací zavařenou hlavu ještě několik dní poté.

A nebo

Cítím se zmatená. I když se snažím vzdělávat v osobním rozvoji, na každou situaci je mnoho názorů a já nemám časové možnosti se tím složitě probírat a tak bohužel nedělám nic. Potřebovala bych jasné připomenutí toho, co už dávno vím. Nějak to dostat a začlenit do běžného života. Vím, že by mi pomohlo uvědomění, díky kterému můžu změnit pohled na danou věc, kterou zrovna řeším. Potřebovala bych kouzelného pomocníka do svého života.

Motivační karty i samolepky jsou pomocníkem proti stresu, beznaději, stereotypu, nespokojenosti.

Cítíš, že chceš od života víc... Potřebuješ alespoň malou chvilku během dne pro sebe, aby jsi vypadla ze stereotypu a nezapomínala na důležité životní hodnoty.

Možná jsi už vyzkoušela nějaké motivační karty, ale buď byly moc složité, s dlouhým popisujícím textem v knížce nebo na tebe byly naopak moc andělské až ezoterické? 

Motivační KARTY BALANC přinášejí okamžitou změnu v prožitku, podporují rychlou důvěru v sebe i v život, a směřují k vykročení vpřed ve větší rovnováze a radosti. 

KAŽDÁ KARTA NESE ORIGINÁLNÍ ILUSTRACI, KTERÁ PŘEDÁVÁ DŮLEŽITOU MYŠLENKU A HODNOTU.

MOTIVAČNÍ KARTY BALANC

NESOU TATO DULEŽITÁ TÉMATA

PODÍVEJ SE NA SVĚT NOVÝMA OČIMA. DŮVĚŘUJ ŽIVOTU, VÍ, CO DĚLÁ. JSI JEDINEČNÁ BYTOST. ŽIJ PŘÍTOMNOSTÍ. BUĎ RÁDA ŽENOU. RESPEKTUJ SEBE I OSTATNÍ. NEZAPOMÍNEJ NA SVÉ SNY. TANČI PO CESTĚ, NEŽEŇ SE K CÍLI. OTEVŘI SRDCE A DOVOL SI MILOVAT. OBEJMI A OCEŇ SE. KAM DÁŠ ENERGII, TAM TO ROSTE.

A další...

Balíček obsahuje celkem 33 motivačních karet.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Karty zamíchej s nacítěním sama na sebe, zavři si na chvíli oči a vyšli myšlenku - ať si vybereš kartu, která tě má právě teď nejvíce inspirovat. 

Věnuj si čas, nespěchej.

Někdy karta vyskočí z balíčku úplně sama, jindy přesně víš, kterou si máš vybrat, někdy se nemůžeš rozhodnout.

To nemění nic na tom, že ta vytažená karta je opravdu ta správná!

 A NAVÍC VE STEJNÉ EDICI

MOTIVAČNÍ ANTISTATICKÉ

SAMOLEPKY BALANC

CELKEM 20 MOTIVAČNÍCH SAMOLEPEK! 

Vyber si text, který s tebou souzní, při kterém máš pocit, že je psaný přesně pro tebe, že je to tvé téma.

Pomůže ti připomenout během chviličky důležité myšlenky a cíle. Při každém shlédnutí pošli do tvého podvědomí zprávu, kterou časem přijmeš za svou. Lépe se pak překonávají překážky, život se odlehčí, některé těžkosti prostě zmizí. 

Motivační samolepky můžeš použít na mobil, počítač, zrcadlo, zrcátko, skleničku, karafu, dveře, okno... Prostě všude tam, kde ti mohou připomínat myšlenku přesně pro tebe!

Nebo také jako rozdělovače pro oslavu nebo větší návštěvu. Každý si tak jednoduše pozná svojí skleničku!

A KDO PRO VÁS

 MOTIVAČNÍ EDICI A ILUSTRACE

TVOŘIL?

LENKA BALANC

Jsem pohybový terapeut a již přes dvacet let pomáhám lidem najít rovnováhu v pohybu i v životě. Stačí změnit přístup a pohyb navždy vstoupí do vašeho života. 

Přesně si pamatuji okamžik, kdy mi moje manažerka Iva řekla, že bych mohla vytvořit motivační karty. To mě zcela nadchlo! Už jen ta myšlenka. Budu moci zhmotnit něco, čemu plně věřím, co může rozsvítit den, zlepšit život, ukázat jinou cestu...

Neskutečně mě psaní textů bavilo! Cítila jsem proud inspirace, hlavou mi proletěla malířka Blanka, kterou jsem sice neznala osobně, ale rezonovala se mnou nejen svou kresbou. Oslovila jsem ji ke spolupráci a ona byla potěšena. S obdivuhodným elánem se vrhla do ilustrací, které jsou na každé kartě originál. 

Jsem zcela okouzlena jejím vyjádřením mých textů. Ilustrace nádherně dokreslují myšlenku karty a dělají je ještě více výjimečnými. Karty jsou pro mě uměleckým dílem, oslavou ženskosti, oslavou života, nabídkou kvality a prožitku, průvodcem. Dokáží jemným způsobem otevřít oči tam, kde je třeba.

BLANKA DRAB

Jsem žena, která miluje svět, miluje svůj život, miluje krásné věci a miluje nové výzvy. Můj život je plný barev, plný touhy a odhodlání věnovat se umění.

Ilustrovat motivační karty byla pro mě nádherná výzva a moc Lence děkuji za tuhle možnost. Při kreslení jsem se nechala unášet Lenčinými myšlenkami, její slova se mě něžně dotýkala a probouzela ve mně tvořivost.

Každé slovo, každá myšlenka  mají velkou sílu, velkou moc a já věřím, že díky těch krásných slov obsažených v  kartách se také necháte unášet jako já a dovolíte si snít  

Bylo mi ctí, bylo mi krásně a děkuji za úžasné chvíle s tvými myšlenkami, Leni.

Miluji svůj život, věřím, že to lze vyčíst i z mých maleb a kreseb.

Svět kolem nás nám dává neskutečné možnosti, jen se stačí zastavit, chvíli vnímat, cítit a nové podněty a nápady jsou tu.

Vše nové je pro mě velkou výzvou. Věřím, že nic není náhoda.

JAK S KARTAMI PRACOVAT?

Přečti si text, pozorně se zamysli nad myšlenkou karty, a následně ji propoj se svým životem. Možná tomu nebudeš hned rozumět nebo ti to naopak bude připadat zcela jasné.

Zkoumej, nechej text působit do hloubky sebe samé.

Můžeš si kartu ponechat celý den na očích a připomínat si tak její poslání. Možná tě bude inspirovat i několik dní, to ucítíš sama.

Z celého srdce přeji, aby ti MOTIVAČNÍ KARTY BALANC dokázaly přinést do tvého života jiskru v očích, lehkost v těle a příjemný pocit vyrovnanosti.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Karty mohou být používány i v rámci ženských kruhů, jógových lekcí, přátelských setkání. Používej je, jak tě intuice navede, vše je správně. 

JAK POUŽÍVAT ANTISTATICKÉ SAMOLEPKY?

Často na sebe zapomínáme, mysl řeší organizační záležitosti, děti, práci, atd. Víme, co bychom měly, ale dny letí rychlostí blesku. I když se snažíme vystoupit ze zajetých stereotypů, zapomínáme, vracíme se zpět. Samolepky pomohou zacílit mysl na to, co je pro nás důležité. Dají se používat stále dokola, fantazii se meze nekladou. I chvilka může změnit den...

Žijeme v nelehké době, kdy naše mysl prožívá mnoho výzev a strachů. Pojďme jí poslat záchranný kruh připomenutím k sobě. 

Samolepky se dají využít i ke hře v rodinném kruhu, na označení skleniček, na naladění vody k podporující vibraci, můžete s nimi zanechat vzkaz pro někoho druhého, jsou nádherným dárkem.

TECHNICKÉ UŽITÍ ANTISTATICKÝCH SAMOLEPEK

Lze je použít opakovaně na skleničku, hrnek nebo plastový povrch. 

PVC film se statickým nábojem je vhodný pro aplikaci bez pomocí lepidla, je určen pro polepy skla nebo jiných hladkých, suchých a bezprašných povrchů. Není vhodný pro nerovné tvary, protože materiál drží na povrchu pouze díky statické elektřině a ne lepidlem.

MOTIVAČNÍ KARTY 

BALANC

1 ks za 454 Kč

navíc zDARma balné a zásilkovna v hodnotě 89 Kč

ANTISTATICKÉ SAMOLEPKY BALANC

1 ks za 160 Kč

navíc zDARma balné a zásilkovna v hodnotě 89 Kč

A JAKÉ JSOU NA KARTY REFERENCE? 

Zde si vyberte počet a balení, které vám nejvíce vyhovuje. Následně pečlivě vyplňte objednávku a vyberte adresu ZÁSILKOVNY pro doručení MOTIVAČNÍCH KARET A SAMOLEPEK BALANC. Zásilky odesíláme každý den. Děkujeme za váš nákup a dejte nám vědět, jak se vám karty líbí! Lenka BALANC