Trpíte nepravidelnou menstruací, inkontinencí, hormonálními výkyvy, problémy spojenými s menopauzou, nemůžete otěhotnět nebo rozestupem břišních svalů?

 

Zajímá vás jiný pohled na ženství, na sebe, na své tělo?

 

Chcete se cítit lépe v těle a být více ženou ve svém životě?

Jak na to? Sama jsem si prožila proměnu, mám dvacetiletou praxi jako lektor pohybu, ale i tak jsem dlouho nedoceňovala, jak obrovskou roli hraje pro ženu uvědomění si středu těla, nacítění se na sebe a dodržování určitých zásad. 

Dříve se o tom nemluvilo. Některé záležitosti byly pod pokličkou. Pojďme objevit poklad a jak mávnutím kouzelného proutku zažít proměnu. Vidím ji na ženách denně. Pojďme mluvit o tom, jak důležité je uvědomení si ženské síly, jak zapojit efektivně střed těla, jak probudit pánevní dno, jak vnímat lépe sebe sama, jak porozumět cykličnosti... To je začátek radostnější cesty.    

Pojďme se potkat. Citlivě vám ukážu, jak BÝT RÁDA ŽENOU...

SEMINÁŘ KOUZELNÉ ŽENSTVÍ

neděle 27. června 2021

PROSTOR PRO BALANC

Velké Bílovice 9.00 - 17.00

Nabízím vám společný čas, který vám pomůže vykročit po cestě jak lépe pochopit vaše tělo. Jak správně zapojit hluboký stabilizační systém, aby nám to přinášelo co možná největší efekt nejen při cvičení, ale i během dne v našem běžném životě.

Díky zabydlení se v těle, přijetí svého ženského těla, budete i vědoměji chápat sílu svých emocí. Otevřeme nejen fyzickou, ale i psychosomatickou rovinu.

S tím přichází možnost nacítit se na svoji životní sílu. 

 Srdečně vás zvu na seminář, který jsem připravila pro všechny ženy, které chtějí poznat

DARY KOUZELNÉHO ŽENSTVÍ!

Cítíte ve svém životě vnitřní klid, uvolnění, ale také energii, radost a životní vášeň? Možná ano, ale možná že ne. Inspirujte se k proměně a zjistěte, jak využít své ženské síly.

Dopřejte si jeden den jen pro sebe. Věnujete dárek sami sobě. Dopřejte si na chvíli zastavit čas a darujte si péči. Dostanete se do jiné energie mimo vaše běžné všední dny. Dostanete možnost posunout váš život směrem vpřed!

Tento intenzivně ženský den společně naplníme výjimečnou energií, relaxací i cvičením pro zapojení hlubokého stabilizačního sytému, do kterého patří i svaly pánevního dna, a opečujeme tělo meditací pro podporu rozproudění ženské energie. 

Předám vám pro mě velice důležité podněty v tématech vnímání těla, správného zapojování hlubokého stabilizačního systému a základními cviky svalů pánevního dna. A budeme tančit. Žensky, s lehkostí, bez kritiky, jen pro příjemný pocit v těle. Toto může být začátek nové cesty.

Seminář je vhodný jak pro ženy, které nikdy na podobné lekci nebyly, tak i pro připomenutí, oživení tématu, paměti těla nebo „jen” pro svůj příjemný den. Toto jsou základní stavební kameny pro správnou funkci těla v jakémkoli věku. Nikdy není brzy ani pozdě. Těším se na různorodou mandalu ženské skupiny.

 

BÝT ŽENOU JE DAR!

Je to magická energie, která se dá proměnit v kouzelnou sílu života. Dlouho nás to nikdo neučil, je na čase to změnit. Když objevíte tyto zapomenuté dary ženství, najdete cestu sama k sobě, k uvolnění, radosti a síle. Objevíte svůj vnitřní vášnivý oheň. 

 

Kdo jsem?

Již přes dvacet let pomáhám lidem najít rovnováhu v pohybu, těle i mysli. Stačí změnit přístup a pohyb navždy vstoupí do vašeho života. 

Jsem tanečnice a lektorka zdravého pohybu, pro kterou je RADOST v těle důležitější než VÝKON. Ukazuji klientům jiný přístup k pohybu, vedu je k cestě vnímání vlastního těla, k tomu, že pohyb a cvičení nemusí bolet, ale naopak nás může bavit a že začít cvičit může kdokoliv a kdykoliv. Miluji tanec a pohyb, který s tělem ladí a při kterém se cítím být ženou.

Jsem empatická a dokážu rozumět a chápat zranění druhých. Mým talentem je schopnost vysvětlit i nevysvětlitelné. Navedu vás do těla tak, aby jste se lépe zabydleli v jakékoliv pozici a cítili radost a štěstí.

 Jaký bude program semináře

KOUZELNÉ ŽENSTVÍ?

 • 9.00 - 12.30 DOPOLEDNÍ PROGRAM SEMINÁŘE
 • 1. KDE MÁME DARY, JAK SE CÍTIT DOBŘE V TĚLE A CO S NÁMI DĚLAJÍ EMOCE.
  Budeme mluvit o nás. O ženách. O tom, jak se cítit dobře. Také, kde začít, když se není čeho chytat. Kde máme životní sílu a jak se na ni naladit. Proč opatrovat svoje dary a věnovat jim pozornost. Proč být ráda ženou.
 • 2. PÁNEVNÍ DNO, STABILIZAČNÍ SYSTÉM, BŘICHO, ZÁDA A BRÁNICE.
  Vysvětlíme a ukážeme si správné zapojení svalů, budeme objevovat nebo upevňovat základní kameny jakéhokoli zdravého pohybu.
 • 12.30 - 14.00 OBĚD
  Pauza na oběd. Kdo bude mít zájem, čeká nás společný oběd v Penzionu Mlýn, který je 8 minut chůze od našeho prostoru. Oběd není součásti ceny. V poledním meníčku kolem 150 Kč je polévka, hlavní jídlo a pití.
 • 14.00 - 17.00 ODPOLEDNÍ PROGRAM SEMINÁŘE
 • 3. ZÁKLADNÍ CVIČENÍ.
  Dech, správné zapojení svalů, nacítění těla. Vyzkoušíme základní cviky, které můžete dělat už navždy a vždy to tělo potěší.
 • 4. PROPOJENÍ TĚLA A MYSLI.
  Zabývat se pouze fyzickou rovinou nestačí. Aby se žena cítila ženou, aby dokázala využívat svoji kreativitu, pečující energii, intuici a ostatních darů je potřeba nevnímat jenom svaly. Toto je obrovské téma, koukneme pod pokličku.
 • 5. MEDITACE NA PODPORU ŽIVOTNÍ SÍLY.
  To, jak se cítíme, záleží především na nás. Na nikom ani ničem jiném. Provedu vás do příjemného pocitu v těle, pomůžu vám více se zabydlet v sobě. Zastavíme čas. Bez ohledu na cokoli jiného. Odložíme nepotřebné. Síla ženy je obrovská, zažehneme váš životní oheň.

Neříkej AŽ jednou... ale pojď to zkusit TEĎ! 

Jednodenní seminář

sobota 27. června 2021

KOUZELNÉ ŽENSTVÍ 

stojí běžně  1.290 Kč 

nyní za akční cenu 890 Kč

ušetříte celých 400 Kč

 Co všechno díky semináři 

KOUZELNÉ ŽENSTVÍ získáte?

 • UŠETŘÍTE ČAS
  Když budete cvičit bez správného zapojení středu těla, výsledek nebude tak efektivní. Pakliže zapojíte i hluboký stabilizační systém, výsledky se dostaví mnohem dříve a efektivněji.
 • UŠETŘÍTE PENÍZE
  V případě inkontinence jsou výsledky cvičení přímo kouzelné! Když probudíte svaly pánevního dna, zlepší se vaše funkce těla a vy nebudete utrácet peníze za inkontineční vložky.
 • ZÍSKÁTE SNADNÉ ŘEŠENÍ
  Možná si myslíte, že tak, jak nyní žijete, je pro vás už trvalý stav. Trápí vás nepravidelná menstruace, diastáza, inkontinence nebo hormonální výkyvy. Radostnější řešení je začít správně používat pánevní dno a tak zlepšit kvalitu svého života.
 • VYHNETE SE FYZICKÉ BOLESTI
  Při správné funkci hlubokého stabilizačního systému často mizí vleklé bolesti v bederní oblasti a bolestivé příznaky u menstruace.
 • VYHNETE SE PSYCHICKÉ BOLESTI
  Necítit se dobře ve svém těle, necítit se být ženou? Necítit se milována bolí! Ale dá se to změnit. Stačí objevit dary kouzelného ženství.
 • BUDETE SE CÍTIT MILOVANÁ
  Budete se učit, krůček po krůčku, cítit se milovaná ne někým, ale sama sebou. Naučíte se dát lásku sama sobě. Až když umíme věnovat lásku sobě, přijde láska z venku! Je to proces, je to cesta, ale vyplatí se na ni vydat.

Jednodenní seminář

KOUZELNÉ ŽENSTVÍ 

nyní za AKČNÍ CENU 890 Kč

 Objednávka semináře 

KOUZELNÉ ŽENSTVÍ 

neděle 27. června 2021 od 9.00 do 17.00

PROSTOR PRO BALANC - Velké Bílovice

Zde vyplňte fakturační údaje. Jakmile dorazí platba na náš účet, obržíte detailní inforamce k semináři.

Těším se na náš společný čas a na společné objevování darů kouzelného ženství.

Někdy stačí zásadní věta, zamyšlení, inspirace, a posun v životě může být obrovský. Nečekej na lepší příležitost, až s tebou půjde kamarádka nebo jiné AŽ...

Chyť příležitost za ,,pačesy" a přijď si změnit život TEĎ!