Cítíš, že teď potřebuješ podpořit sama sebe?

Už víš, že si chceš věnovat jen to nejlepší?

Miluješ péči pro své tělo, ale i osobní rozvoj?

PAK JE PRO TEBE TEN SPRÁVNÝ ČAS PŘIDAT SE DO ONLINE PROGRAMU BALANC Z BALI, KTERÝ PODPOŘÍ TVOJI JEDINEČNOST. 

Vykroč k životní rovnováze, k pocitu spokojenosti i naplnění. VĚNUJ SI BALANC Z BALI, 

s výjimečnými 5 bonusy, které platí pouze v této nabídce. 

V ČEM NÁS BALI UČÍ?

Na Bali je to, jako když se zastaví svět. Tady a teď! Je tam jiná energie. Dostaneš možnost proměny a uvědomění, ale záleží jen na tobě, zda toho využiješ.

Na Bali ucítíš hloubku, kterou nežiješ, uvidíš, na co zapomínáš. Vzpomeneš si na božský klid. 

Tyto dary získáš jen za předpokladu, že si jich všimneš.

Někteří vidí krásu pouze pro oko, i když jsou přímo na místě. Mě dostala krása pro duši. Jestli to s tebou rezonuje, pak tě touto překrásnou cestou ráda provedu...

Žít v přítomnosti, uvidět krásu, zabydlet se v těle, uklidnit myšlenky, nelpět, prožívat, to vše se dá naučit. 

Proto jsem připravila unikátní onlinový program BALANC Z BALI, který tě naučí méně očekávat a více nacházet. Zjistíš, že máš nekonečné možnosti!

Přeneseme se do energie ostrova bohů. Získáš uvolňující cvičení pro tvou radost i cvičení podporující vnitřní sílu. Součástí programu je citlivá meditace Indického oceánu k odplavení zátěží z tvého těla, i ze života. 

Předám ti důležité podněty pro tvůj osobní rozvoj v tématech spokojenosti, improvizace v životě, umění krásy, objevení tvých darů a nalezení svého štěstí.

Navíc získáš několik BONUSŮ. Například videa přímo od oceánu, skrze která k tobě mohou přijít zásadní AHA MOMENTY, a věci do sebe začnou zapadat. 

Také jsou pro tebe připraveny pracovní listy, které pomohou témata rozpracovat do hloubky. Kam až se vydáš, záleží jen na tobě.

Mé jméno je Lenka BALANC, jsem pohybový terapeut a již přes dvacet let pomáhám lidem najít rovnováhu v pohybu i v životě. Stačí změnit přístup a pohyb navždy vstoupí do tvého života. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Díky unikátnímu programu BALANC Z BALI můžeš zažít intenzivní proměnu v sama v sobě. Zavři oči, otevři srdce a zaposlouchej se více do sebe. V online programu se věnuji důležitým tématům a myšlenkám, které tě mohou inspirovat, a ze kterých můžeš čerpat energii i u sebe doma. 

 Získej pro sebe Online program

BALANC Z BALI, který obsahuje:

ÚVODNÍ NÁSTĚNKA PROGRAMU

Uvítací video v členské sekci, video o Bali energii, seznam všech kapitol. Jak v programu postupovat, pracovat s tématy a pracovními listy. Vstup do uzavřené facebookové skupiny.

8 KAPITOL PROGRAMU

1. kapitola: KLID
2. kapitola: KRÁSA
3. kapitola: DARY
4. kapitola: IMPROVIZACE
5. kapitola: SÍLA
6. kapitola: ŠTĚSTÍ
7. kapitola: SNY
8. kapitola: BALANC

BONUSY JEN V TOMTO PROGRAMU:

1. MEDITACE OCEÁN
2. ČTYŘI VIDEA OD OCEÁNU
3. PŘÍBĚHY ŽEN O BALI
4. ČTYŘI VIDEA k programu
5. eBook BALANC Z BALI

MOŽNÁ TI BUDE POVĚDOMÝ NĚKTERÝ Z TĚCHTO PŘÍBĚHŮ...

Zjistila jsem, že pro celkovou pohodu jenom cvičit nestačí. Uvítala bych program, který nebude jen o fyzickém těle, ale i osobním rozvoji, protože jsem si už mnohokrát uvědomila, že všechno se vším souvisí a tělo a mysl nejde oddělit. Ocenila bych program, který mi nezabere moc času, ale dá mi komplexní péči.

A nebo...

Jsem na sebe naštvaná, že pořád přibírám na váze. Už jsem to milionkrát zkoušela změnit a nikam to nevedlo! Jsem jak v začarovaném kruhu a nevím, jak z toho vystoupit. Když jdu cvičit, necítím se tam dobře. Když cvičím sama, nevím jak to mám dělat správně. A tak raději nedělám nic. Jsem z toho zklamaná a je mi smutno.

A nebo...

Konečně jsem se rozhodla, že začnu cvičit. Včera jsem se domluvila s kamarádkou a šly jsme do fitka na hodinu kondiční lekce. Moc jsem se na těšila, ale cvičení mně vůbec nesedlo. Mnoho pozic jsem nemohla udělat, nezvládala jsem to a díky tomu jsem se necítila dobře. Bylo mi až trapně, jak mi to nejde a jaké jsem poleno. Lektorka nás stále jen povzbuzovala k ještě větším výkonům a mé tělo plakalo bolestí. Jsem na sebe naštvaná, co jsem si to zase provedla. Dnes se celý den cítím rozlámaná a energie mám ještě méně.

A nebo...

Nedávno jsem si povídala s kamarádkou a říkala jsem jí, jak je pro mě důležité necvičit jenom pro výkon, ale pro svůj dobrý pocit a zdravé tělo. Shodly jsme se, že je potřeba dobře vybrat lektora, protože jsou v tom velké rozdíly. Už obě víme, že pro sebe chceme jen to nejlepší.

Získej energii a vnitřní sílu pro svůj běžný den. Díky tomu se začneš cítit dobře sama v sobě. Naučíš se být šťastná TADY A TEĎ. 

Inspiruj se k proměně v bytost, která zná své hodnoty, dary, a ví, jak žít šťastnější a barevnější život. Život, ze kterého nepotřebuje utéct. 

Nemusíš ztrácet čas s hledáním po internetu. Nabízím ti ucelený program pro tělo i duši, který vznikl v energii Bali, který tě může v osobním rozvoji posunout kvantovým skokem.

TENTO PROGRAM ALE NENÍ PRO VŠECHNY! Musíš vědět, že chceš změnu, a že jsi připravena podpořit sama sebe. Bude záležet především na tobě, kam až si dovolíš zajít, a jak daleko se na své cestě vydáš. 

Někdy stačí zásadní věta, zamyšlení, inspirace, která nás v životě posune vpřed. I když nejsi fyzicky na Bali, můžeš z něj získat velmi mnoho. Až tam jednou opravdu budeš stát, tvé prožitky budou mnohonásobně hlubší!

Věřím, že až se po čase ohlédneš zpět, budeš se divit, stejně jako já se divím dnes, kolik věcí se ve tvém životě změnilo k lepšímu. 

Proč si koupit online program

BALANC Z BALI?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
  • potřebuješ změnu v životě
  • necítíš se spokojeně
  • nevidíš kolem sebe radost
  • nebaví tě každodenní životní starosti
  • upadáš do pochmurné nálady
  • všechno ti teď připadá špatně
  • nic tě pořádně nebaví

Díky online programu se se mnou dostaneš do inspirující atmosféry z Bali. Získáš pro sebe ucelený program pro osobní rozvoj i svoje tělo. Díky tomu se zlepší tvoje energie, nálada a pohledy na život. Zlepší se tvůj vztah k sobě a tím i k ostatním. 

 Získej pro sebe Online program

BALANC Z BALI

Běžná cena 4.500 Kč 

nyní s 50% slevou za 2.250 Kč!

Nabízím produkt se 100% garancí kvality s výjimečnými 5 bonusy, které platí pouze v této nabídce

Přihlaš se do kurzu právě TEĎ!

 Jaké kapitoly program BALANC Z BALI obsahuje?

1. kapitola – KLID 

Pocit v těle se dá časem proměnit velice rychle a záleží především na nás, jak se cítíme. Ovšem chce to trénink. Naučíme se, jak rozladěné emoce vědomě přepnout do příjemného pocitu, ve kterém nám bude dobře. Osvojíme si praxi, jak pocit v těle vyladit během 1 minuty.

1. lekce: JAK NA KLID A PŘÍJEMNÝ POCIT V TĚLE

2. praxe: MEDITACE BALANC

3. ukotvení: KLIDOVÉ CVIČENÍ JSEM SE SEBOU SPOKOJENÁ 

2. kapitola – KRÁSA

Krása okolo nás je darem, který často nevidíme. A co krása v nás samotných, kterou jsme ještě ani neobjevily? Jak mít v těchto světech krásy zdravý BALANC si společně projdeme v 2. kapitole programu.

1. lekce: JAK TO MÁŠ S KRÁSOU? 

2. praxe: PRACOVNÍ LISTY 

3. ukotvení: KLIDOVÉ CVIČENÍ JSEM SE SEBOU SPOKOJENÁ 

3. kapitola – DARY

Znáte svoje dary? Umíte je plně rozvinout? Proč je zásadní si své dary uvědomovat a jak nám pomohou se rozvíjet? Zvedání vlastní hodnoty je tématem pro 3. kapitolu. 

1. lekce: PROČ ZNÁT SVÉ DARY?

2. praxe: PRACOVNÍ LISTY 

3. ukotvení: CO JSOU MOJE DARY?

4. kapitola – IMROVIZACE

Necháváte si ve svém životě nějaký prostor pro improvizaci, nebo máte svůj den vždy přesně naplánovaný? Nebo naopak plány nikdy neděláte? I v tomto tématu je potřeba najít ten správný BALANC. 

1. lekce: DŮVĚRA V ŽIVOT

2. praxe: PRACOVNÍ LISTY 

3. ukotvení: IMPROVIZACE V ŽIVOTĚ

5. kapitola – LEHKOST A SÍLA

Vnitřní síla v těle se dá trénovat. Krok po kroku, s odhodláním. Pocit lehkosti a síly v těle je velmi osvobozující. Dodá vám svobodu, sebedůvěru a impuls k akci.

1. lekce: LEHKOST A SÍLA V TĚLE

2. praxe: PRACOVNÍ LISTY 

3. ukotvení: SILOVÉ CVIČENÍ

6. kapitola – ŠTĚSTÍ

Víte, co váš dělá šťastnou? Najdete způsob, jak získat více síly a energie na denní povinnosti. Naučíte se mít na své štěstí čas a dopřát si ho vědomě. Myslet na sebe potěší nejen vás, ale i celé okolí.

1. lekce: KDE MÁM SVÉ ŠTĚSTÍ?

2. praxe: PRACOVNÍ LISTY 

3. ukotvení: ČAS PRO SEBE

7. kapitola – SNY

Umíte snít? Co takhle sny přeměnit ve skutečnost! Mnoho lidí nesní. Bojí se zklamání. Ale to je veliká škoda. Správně zvolená životní přání mění pohled na možnosti k tomu, aby se z přání stala skutečnost.

1. lekce: JAK SI SPRÁVNĚ PŘÁT?

2. praxe: PRACOVNÍ LISTY 

3. ukotvení: SNY A TAJNÁ PŘÁNÍ

8. kapitola – ŽIVOTNÍ BALANC

Balanc v životě je cesta, která přestává být tolik trnitou, s nekonečnými propady a vyčerpáním. Vědomí své síly, vlastních hranic a sebeúcty nám dává vnitřní klid. Neznamená, že budeme mít stále na růžích ustláno, ale dokážeme zůstat ve větší vlastní rovnováze, vnímat víru v sebe, v život, ve slunce nad námi i v nás.

1. lekce: ŽIVOTNÍ BALANC

2. praxe: PRACOVNÍ LISTY 

3. ukotvení: ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHA

Zaposlouchej se do ZVUKŮ Z BALI...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Nabízím ti životní proměnu, kterou si z Bali můžeš přinést do svého běžného života. Ukážu ti, že můžeš být šťastná hned a nemusíš čekat na podněty zvenku… 

Přihlaš se do kurzu právě TEĎ!

BONUSY, které získáš NAVÍC

Jen v programu BALANC Z BALI získáš 5 výjimečných BONUSŮ. Nenech si ujít meditaci OCEÁN, 4 VIDEA z pláže, inspirativní PŘÍBĚHY ŽEN, kterým změnilo Bali život. Navíc získáš eBook z programu BALANC Z BALI.

1. BONUS

Meditace
Oceán
INDICKÝ OCEÁN NA BALI je mocný, často nám ukazuje, jakou má obrovskou sílu. Zároveň je to skvělý pomocník k očistě. Skrze něj můžeme nechat odplavit z těla to, co už nám neslouží, co už nepotřebujeme. Očista v těle přináší nové zítřky, nové možnosti, nové nás samotné.

2. BONUS

Bonusy z pláže od oceánu
Zamyšlení nad tématy kolem životních zázraků, improvizace, změn a emocí, plánování a očekávání. Důležité vhledy přímo od Indického oceánu, skrze které k vám mohou přijít AHA momenty. Někdy stačí zásadní věta, jedna myšlenka, věci uvidíte jinak a posun v životě může být obrovský.

3. BONUS

Inspirativní příběhy žen
Inspirujte se příběhy ostatních žen, kterým Bali změnilo pohled na život, pomohlo jim zachovat se v určitých situacích jinak, lépe pro sebe. Jaká byla jejich cesta, jaký měla průběh a jaká je potkala na konci změna? Naplnění tajných, mnohdy i dávno zapomenutých snů a lásky k sobě. Tyto příběhy vás mohou inspirovat .

4. BONUS

Čtyři téma programu
Najdete zde čtyři hodnotná videa na téma co dělám a co mě baví, co je to životní balanc, proč zrovna Bali, a něco na téma klid, improvizace a balanc. Možná při poslechu uvidíte a objevíte ještě něco jiného. Možná mě jinak pochopíte, zavnímáte myšlenku, které jste si předtím nevšimla a nebo jí budete vnímat jinak.

5. BONUS

eBook
Balanc z Bali
Připravila jsme pro tebe eBook BALANC Z BALI, který ode mě získáváš zdarma jako DÁREK k programu. Můžeš si ho stáhnout do svého počítače, nebo případně vytisknout. V průběhu dalších dnů či týdnů do něj můžeš nakouknout a k tématům, které tě budou nejvíce přitahovat, se vrátit.

ZÍSKÁŠ 100% GARANCI

Navíc získáš 30 denní garanci kvality. 

Za svým kurzem a obsahem si stojím. Pakliže ti nebude online program BALANC Z BALI kvalitou vyhovovat, nepřinese ti žádný hodnotný a užitečný obsah, peníze ti budou do 30 dní od zakoupení vráceny. Nic tedy neriskuješ.

 Jak vypadá program uvnitř?

 Ostatní reference...

Program je krásně zpracovaný a když jsem šla opravdu do hloubky, přišlo uvědomění. Kurz probíhal zrovna v podzimní a zimní době, kdy jsme více doma a spíše odpočíváme. Jelikož jsem měla své plány ohledně seberealizace, pracovala jsem každý týden na tom abych se cítila klidně, vyrovnaně, měla svoji sílu, své jasné vize a překonávala své strachy a výzvy. Díky programu jsem přišla na to, že pokud přítomný okamžik opravdu nežijeme a nedůvěřujeme procesu života a vemsíru, že nám vždy pomůže a pošle do života jen to co v danou chvíli opravdu potřebujeme, můžeme načíst programů kolik chceme a přesto všechno se nám bude zdát, že se nic nemění. Ale jsme to my sami kdo si realiu tvoříme! To vše vyplynulo z tvého programu. Děkuji a těším se s tebou na podzimní čas na Bali.
Libuška
Program Balanc z Bali mě oslovil v době, kdy jsme zůstali zavření doma a jaro se teprve probouzelo. Z Lenčiných videí na mě zapůsobilo kouzlo dálek a pohádkového světa. Ve cvičebních lekcích jsem si zacvičila s úžasnou kulisou zvuků dalekého ostrova. Další část programu mě zavedla do mého nitra, kdy jsem si zapřemýšlela o různých tématech, na která třeba v běžném životě není čas. Tento program mě navedl k tomu, na chvíli se zastavit a nechat v sobě přelévat myšlenky.
Martina Robosová
Kurz jsem si objednala loni v prosinci, procházela jsem obdobím, kdy jsem nebyla schopna videa shlédnou. Bali a to všechno krásné mě rozčilovalo, jen jsem to uviděla. Já tady v šeru, zimě, smutku a pláči. Ty krásná, usměvavá, v klidu a v nádherném prostředí. O to víc jsem vděčná, že jsem mohla všechna videa shlédnout později, za to Ti velmi děkuji. Velmi mi pomohl rituál, kterým jsem si prošla, uvědomila jsem si některé myšlenky, spálila tak vzpomínky a nechala odplout myšlenky na minulost, (alespoň částečně). Každé Tvé video je inspirující a povzbuzující. Tvůj životní příběh mě motivuje, vidím, že změna je možná kdykoli :-). Přeji Ti, ať se Ti daří, ať stále rozdáváš ten vnitřní klid. Ještě jednou Ti děkuji, začít ráno Tvou meditací OCEÁN, jé nádherný začátek dne.
Iveta
Ahoj Leni, já ti z celého srdce děkuji za tento kurz 🙂 Dal mi další kus do mého puzzle, kdy hledám své lepší já, svůj klid na duši, své poslání. Miluji meditaci Oceán, kterou doplňuje hlavně tvůj velice klidný a příjemný hlas 🙂 Děkuji a jsem moc ráda, že se k němu můžu vracet.
Monika
Znám Lenku už hodně let, je to úžasná bytost i lektorka. Kouzelná videa z programu, uklidňující meditace a inspirující bonusy, tím vším si připomínám svoji sílu a prožívám to, jako kdybych byla s Lenkou přímo na Bali. Oceňuji cvičicí lekce, ze kterých si díky tomuto programu můžu vybrat podle svých potřeb. Vím, že nikdy nezklamou, naopak ladí mysl, hladí duši, pomáhají tělu. Děkuji moc Lence za tento program, ke kterému se v běžných dnech svého života ráda vracím.
Mirka G.
Bali moc dobře znám a jsem šťastná, že se tam díky programu od Lenky mohu vracet, kdykoliv potřebuji. Mohu cvičit za zvuku Bali, poslouchat a nechat se inspirovat pokaždé ještě víc do hloubky. Miluji meditaci OCEÁN, kterou jsem si od doby, co mám program BALANC Z BALI, pouštěla už mockrát. Děkuji Lence, že se díky ní mohu tak často na milované Bali vracet. Tento program skutečně dokázal přenést energii Bali. Když si pouštím videa, cítím, jako bych byla zase zpět.
Iva Bernát

 Jak to bude probíhat prakticky?

Jakmile dostaneš přihlašovací údaje do členské sekce, můžeš se ihned podívat na první kapitolu. Společně nás čeká 8 kapitol a 8 zásadních témat, kterými vás krok za krokem provedu.

Každému tématu se budeme věnovat 5 dní. V průběhu těchto dní tě čekají nejen informace, ale také samotná praxe, která pro tebe bude snazší díky pracovním listům, které v programu najdeš. Každá kapitola má 3 kroky. Prvním krokem je teorie k danému tématu, druhým krokem je pak samotná praxe, a třetím krokem si témata procvičíš a ukotvíš.

Kapitoly se ti budou otevírat postupně, vždy po 5 dnech. Ke každému tématu ti pošlu e-mailem informace, co nás v dané kapitole čeká a jak budeme postupovat.  

Můžeš využít uzavřenou facebookovou skupinu stejně naladěných žen nejen z tohoto programu. Zde budeš moci bezpečně sdílet témata, případné obavy, dotazy a pokroky. Tato ženská podpora je pro kurz nesmírnou přidanou hodnotou, bude záležet na vás všech, jak se navzájem obdarujete... A také tam najdeš mojí osobní podporu.

Díky formě online vzdělávacího programu, do kterého získáš na neomezený přístup, můžeš jednotlivá témata procházet kdykoli, jak ti čas a tvoje možnosti dovolí. K tématům se můžeš v klidu vracet, bude ti stačit jen počítač, internet, nějaké pohodlné a klidné místo a hlavně vyhrazený čas jen pro tebe...  

Možná tě teď ke členské sekci napadá nějaký dotaz:

1. Přemýšlíš, zda ti mohu předat kouzlo Bali, i když tam nejsi? 

Ano. Někteří lidé i přesto, že jedou na Bali, nedokážou uvidět hodnoty, které tento ostrov nabízí. Odvezou si pouze krásu, která je venku.  Já tě zvu dovnitř, do hloubky, do toho, jak rozšířit svoje vědomí. Dovnitř tebe samotné. Dostaneš důležitá témata, ve kterých tě Bali může podpořit, a která najdeš v programu detailně zpracovaná. 

2. Kdy přesně začne kurz a jak bude probíhat? 

Ihned po zaplacení obdržíš přístupové údaje do členské sekce, kde už na tebe bude čekat 1. kapitola. Přesně po každých 5 dnech od vstupu do programu se otevře nová kapitola členské sekce. Neboj se, nic ti neuteče. S každou otevřenou kapitolou ti dorazí e-mail, kde budou informace co tě čeká.

3. Musím projít programem v nějakém přesně daném čase? 

Ne, vše si řídíš podle svého tempa. Díky online verzi můžeš sledovat, poslouchat a cvičit z pohodlí tvého domova tak, jak ti bude vyhovovat. Můžeš si zvolit svoje vlastní tempo a pomalu začít. Doporučuji vracet se k tématům opakovaně, jak budeš potřebovat a dokud tě budou inspirovat.

4. Napadají tě ještě nějaké dotazy? 

Můžeš nám napsat. Pro dotazy k obsahu programu na e-mail: info@lenkabalanc.cz a pro technické dotazy na e-mail: podpora@lenkabalanc.cz. 

 Získej pro sebe Online program BALANC Z BALI

Běžná cena 4.500 Kč 

nyní s 50% slevou za 2.250 Kč!

Využij možnost věnovat online program jako DÁREK, své kamardádce, mamince, dceři nebo třeba neteři... Ženě, kterou chceš na její cestě podpořit. Stačí nám poslat k objednávce do poznánky jméno a my ti pošleme na e-mail k vytištění personifikovaný dárkový voucher. 

OBJEDNÁVKA

Zde prosím vyplň objednávku. Po zaplacení ti přijde přístup do členské sekce na e-mail. 

PROGRAM BALANC Z BALI

8 lekcí kurzu
 ✓
Videa a pracovní listy
 ✓
Přístup do facebookové skupiny
 ✓
E-maily s informacemi
 ✓
Osobní podpora
 ✓
1. Bonus – meditace Oceán
 ✓
2. Bonus: čtyři videa od oceánu
 ✓
3. Bonus: příběhy žen o Bali
 ✓
4. Bonus: čtyři videa z webináře
 ✓
5. Bonus: eBook Balanc z Bali
 ✓

 Teším se na tebe uvnitř programu. Lenka BALANC