Přidej se do online programu BALANC Z BALI, který podpoří tvoji jedinečnost. 

Vykroč k životní rovnováze, k pocitu spokojenosti a naplnění.

K programu získáš ZDARMA jednodenní seminář ŽIVOTNÍ BALANC a odstartuješ cestu za svými sny!

Možná ti v této náročné době chybí pocit TĚŠENÍ SE NA NĚCO hezkého. Nebo třeba dlouhodobě nepociťuješ radost ze sebe samé. Možná ti schází něco a vlastně ani nevíš co.

Úplně tomu rozumím. Sama jsem to tak kdysi také měla. Až moje práce na sobě a podněty z cesty do Indonésie na magický ostrov Bali mi bez přehánění změnily život.

Už dlouho jsem cítila, že potřebuji ve svém životě ZMĚNU. Změnu uvnitř sebe, která promění i můj život. 

Správný čas na změnu

Změna je VĚDOMÉ ROZHODNUTÍ, které je vystřídáno AKCÍ. Často si dáváme nesmyslné překážky proč něco nejde, proč teď není vhodná doba, proč jindy atd.

Pak na změnu čekáme dlouho a většinou je to změna bolestná. Je lepší odložit argumenty proč něco nejde a udělat PRVNÍ KROK! Já jsem takto odjela na Bali. Byl to proces, který jsem si dovolila. 

Co všechno se od té doby stalo a pořád děje, mě stále utvrzuje, že se člověk nemá bát jít za svými sny, učit se nové věci, udělat změny. 

Na Bali mi došlo mnoho věcí. Prospěl mi jiný pohled na svět, čas na sebe, inspirace, klid, hloubka, prožitek. Je možné tyto zkušenosti předat? Jsem o tom přesvědčená!

Proto s tebou sdílím svůj unikátní online program BALANC Z BALI, který ti pomůže získat vnitřní energii, sílu a životní rovnováhu.

Stačí se jen rozhodnout...

NAVÍC ZÍSKÁŠ ZDARMA 

SEMINÁŘ ŽIVOTNÍ BALANC!

ZÍSKEJT BALANC Z BALI, 

s výjimečnými 6 bonusy včetně účasti na semináři ŽIVOTNÍ BALANC zdarma, které platí pouze v této nabídce. 

Já jsem svoji cestu na Bali dostala jako dárek, který proměnil mé sny ve skutečnost. Moc ráda pomohu, obdaruji a podpořím každou z vás, na vaší cestě ŽIVOTEM. Pomohu najít váš ŽIVOTNÍ BALANC. 

ZMĚNA JE ŽIVOT, ZMĚNA JE ŠANCE, ZMĚNA JE VOLBA.

Vymyslela jsem, jak k vám Bali dostat, i když jste doma v obýváku. Bali je kouzelné, mnohé nás učí. Můžete si o tom přečíst celý můj příběh...

Cítím vděčnost za proměny v mém životě a budu ráda inspirovat i vás! 

V ČEM NÁS BALI UČÍ?

Na Bali je to, jako když se zastaví svět. Tady a teď! Je tam jiná energie. Dostaneš možnost proměny a uvědomění, ale záleží jen na tobě, zda toho využiješ.

Na Bali ucítíš hloubku, kterou nežiješ, uvidíš, na co zapomínáš. Vzpomeneš si na božský klid. 

Tyto dary získáš jen za předpokladu, že si jich všimneš.

Někteří vidí krásu pouze pro oko, i když jsou přímo na místě. Mě dostala krása pro duši. Jestli to s tebou rezonuje, pak tě touto překrásnou cestou ráda provedu...

Žít v přítomnosti, uvidět krásu, zabydlet se v těle, uklidnit myšlenky, nelpět, prožívat, to vše se dá naučit. 

Proto jsem připravila unikátní onlinový program BALANC Z BALI, který tě naučí méně očekávat a více nacházet. Zjistíš, že máš nekonečné možnosti!

Přeneseme se do energie ostrova bohů. Získáš uvolňující cvičení pro tvou radost i cvičení podporující vnitřní sílu. Součástí programu je citlivá meditace Indického oceánu k odplavení zátěží z tvého těla, i z života. 

Předám ti důležité podněty pro tvůj osobní rozvoj v tématech spokojenosti, improvizace v životě, umění krásy, objevení tvých darů a nalezení svého štěstí.

Navíc získáš několik BONUSŮ. Například videa přímo od oceánu, skrze která k tobě mohou přijít zásadní AHA MOMENTY, a věci do sebe začnou zapadat. 

Také jsou pro tebe připraveny pracovní listy, které pomohou témata rozpracovat do hloubky. Kam až se vydáš, záleží jen na tobě. 

Dále získáš hodnotné BONUSY a extra DÁREK v podobě jednodenního semináře na téma ŽIVOTNÍ BALANC! 

Jmenuji se Lenka BALANC a již přes dvacet let pomáhám lidem najít rovnováhu v pohybu, těle i mysli. Stačí změnit přístup a pohyb navždy vstoupí do vašeho života. 

Díky unikátnímu programu BALANC Z BALI můžeš zažít intenzivní proměnu v sobě samé. Zavři oči, otevři srdce a zaposlouchej se více do sebe.

Na jednodenním semináři ŽIVOTNÍ BALANC rozvlníme tělo k radosti, laskavosti k sobě a vědomí ženství.

V online programu se věnuji důležitým tématům a myšlenkám, které tě mohou inspirovat, a ze kterých můžeš čerpat energii i u sebe doma. 

 Získej pro sebe Online program

BALANC Z BALI, který obsahuje:

ÚVODNÍ NÁSTĚNKA PROGRAMU

Uvítací video v členské sekci, video o Bali energii, seznam všech kapitol. Jak v programu postupovat, pracovat s tématy a pracovními listy. Vstup do uzavřené facebookové skupiny s mou osobní podporou pro vás.

OSMI TÝDENNÍ PROGRAM

1. týden: KLID
2. týden: KRÁSA
3. týden: DARY
4. týden: IMPROVIZACE
5. týden: SÍLA
6. týden: ŠTĚSTÍ
7. týden: SNY
8. týden: BALANC

BONUSY JEN V TOMTO PROGRAMU:

1. MEDITACE OCEÁN
2. ČTYŘI VIDEA OD OCEÁNU
3. PŘÍBĚHY ŽEN O BALI
4. ČTYŘI VIDEA k programu
5. eBook BALANC Z BALI
6. SEMINÁŘ ŽIVOTNÍ BALANC v hodnotě 1490 Kč ZDARMA

Poslechni si moji osobní POZVÁNKU!

Získej energii a vnitřní sílu pro svůj běžný den. Díky tomu se začneš cítit dobře sama v sobě. Naučíš se být šťastná TADY A TEĎ. 

Inspiruj se k proměně v bytost, která zná své hodnoty, dary, a ví, jak žít šťastnější a barevnější život. Život, ze kterého nepotřebuje utéct. 

Nemusíš ztrácet čas s hledáním po internetu. Nabízím ti ucelený program pro tělo i duši, který vznikl v energii Bali, který tě může v osobním rozvoji posunout kvantovým skokem.

TENTO PROGRAM NENÍ PRO VŠECHNY! Musíš vědět, že chceš změnu, a že jsi připravena podpořit sama sebe.

Bude záležet především na tobě, kam až si dovolíš zajít, a jak daleko se na své cestě vydáš. 

Zaposlouchej se do ZVUKŮ Z BALI

Někdy stačí zásadní věta, zamyšlení, inspirace, která nás v životě posune vpřed. I když nejsi fyzicky na Bali, můžeš z něj získat velmi mnoho. Až tam jednou opravdu budeš stát, tvé prožitky budou mnohonásobně hlubší!

Věřím, že až se po čase ohlédneš zpět, budeš se divit, stejně jako já se divím dnes, kolik věcí se ve tvém životě změnilo k lepšímu. 

ZÍSKEJ BALANC Z BALI, 

s výjimečnými 6 bonusy včetně účasti na semináři ŽIVOTNÍ BALANC zdarma, které platí pouze v této nabídce. 

Potkáme se v průběhu kurzu osobně.

Přemýšlela jsem, jak bych tě mohla nejvíce na cestě 8týdenním programem podpořit a obdarovat. Proto tě zvu na společné setkání žen, které jsou v tom stějně tak jako ty. Setkáme se v jedné třetině online programu BALANC Z BALI.

 

Jednodenní seminář proběhne v PROSTORU PRO BALANC na téma ŽIVOTNÍ BALANC V TĚLE I MYSLI. Termín je v neděli 27. června 2021, 10.00 - 17.00, pouze pro absolventky kurzu. Projdeme, opečujeme a posdílíme první tři témata: KLID, KRÁSA a DARY. Společně si také zacvičíme pro vnímání, lehkost i síly v těle. Meditace a taneční terapie podpoří celý náš den.

 

Během dne bude také prostor na společný oběd. Jeden den se stejně naladěnými ženami z kurzu tě potěší a podpoří. Dopřej si čas jen pro sebe, seminář pro všechny připravený jako DÁREK zcela ZDARMA!   

Nabízím ti tento čas, kde společně zažijeme radost, životní intenzitu a ženskou jiskru.

Společně se posuneme k rovnováze těla a mysli. 

 Získej pro sebe Online program

BALANC Z BALI

V následujících dnech ti nabízím tento produkt ve dvou variantách! Navíc se 100% garancí kvality, s výjimečnými bonusy a seminářem na téma ŽIVOTNÍ BALANC už 27. června 2021, který platí pouze v této nabídce

Přihlaš se do kurzu právě TEĎ!

ZÁKLADNÍ VERZE

8 lekcí kurzu
 ✓
Videa a pracovní listy
 ✓
Přístup do facebookové skupiny
 ✓
Týdenní e-maily
 ✓
Moje osobní podpora
 ✓
1. Bonus – meditace Oceán
 ✓
2. Bonus: čtyři videa od oceánu
X
3. Bonus: příběhy žen o Bali
X
4. Bonus: čtyři videa z webináře
X
5. Bonus: eBook Balanc z Bali
X
6. Bonus: Seminář ŽIVOTNÍ BALANC
X
MOŽNOST ROZDĚLENÍ PLATBY
X

běžná cena 2.445 Kč

 nyní 1.445 Kč

KOMPLETNÍ VERZE

8 lekcí kurzu
 ✓
Videa a pracovní listy
 ✓
Přístup do facebookové skupiny
 ✓
Týdenní e-maily
 ✓
Moje osobní podpora
 ✓
1. Bonus – meditace Oceán
 ✓
2. Bonus: čtyři videa od oceánu
 ✓
3. Bonus: příběhy žen o Bali
 ✓
4. Bonus: čtyři videa z webináře
 ✓
5. Bonus: eBook Balanc z Bali
 ✓
6. Bonus: Seminář ŽIVOTNÍ BALANC
 ✓
MOŽNOST ROZDĚLENÍ PLATBY
A navíc je možné celkovou cenu kurzu rozdělit na dvě pohodlnější měsíční platby ve výši 1223 Kč.
 ✓

běžná cena 3.445 Kč

 nyní 2.445 Kč

Proč si koupit online program

BALANC Z BALI?

  • potřebuješ změnu v životě
  • necítíš se spokojeně
  • nevidíš kolem sebe radost
  • nebaví tě každodenní životní starosti
  • upadáš do pochmurné nálady
  • všechno ti teď připadá špatně
  • nic tě pořádně nebaví

Díky online programu se se mnou dostaneš do atmosféry Bali. Uvidíš a uslyšíš Bali při cvičení a meditacích. Získáš pro sebe ucelený program pro osobní rozvoj i svoje tělo. Díky tomu se zlepší tvoje energie, nálada a pohledy na život. Zlepší se tvůj vztah k sobě a tím i k ostatním. 

 Jaké kapitoly program BALANC Z BALI obsahuje?

1. týden – KLID 

Pocit v těle se dá časem proměnit velice rychle a záleží především na nás, jak se cítíme. Ovšem chce to trénink. Naučíme se, jak rozladěné emoce vědomě přepnout do příjemného pocitu, ve kterém nám bude dobře. Osvojíme si praxi, jak pocit v těle vyladit během 1 minuty.

1. lekce: JAK NA KLID A PŘÍJEMNÝ POCIT V TĚLE

2. praxe: MEDITACE BALANC

3. ukotvení: KLIDOVÉ CVIČENÍ JSEM SE SEBOU SPOKOJENÁ 

2. týden – KRÁSA

Krása okolo nás je darem, který často nevidíme. A co krása v nás samotných, kterou jsme ještě ani neobjevily? Jak mít v těchto světech krásy zdravý BALANC si společně projdeme v 2 týdnu programu.

1. lekce: JAK TO MÁŠ S KRÁSOU? 

2. praxe: PRACOVNÍ LISTY 

3. ukotvení: KLIDOVÉ CVIČENÍ JSEM SE SEBOU SPOKOJENÁ 

3. týden – DARY

Znáte svoje dary? Umíte je plně rozvinout? Proč je zásadní si své dary uvědomovat a jak nám pomohou se rozvíjet? Zvedání vlastní hodnoty je tématem pro 3.týden. 

1. lekce: PROČ ZNÁT SVÉ DARY?

2. praxe: PRACOVNÍ LISTY 

3. ukotvení: CO JSOU MOJE DARY?

4. týden – IMROVIZACE

Necháváte si ve svém životě nějaký prostor pro improvizaci, nebo máte svůj den vždy přesně naplánovaný? Nebo naopak plány nikdy neděláte? I v tomto tématu je potřeba najít ten správný BALANC. 

1. lekce: DŮVĚRA V ŽIVOT

2. praxe: PRACOVNÍ LISTY 

3. ukotvení: IMPROVIZACE V ŽIVOTĚ

5. týden – LEHKOST A SÍLA

Vnitřní síla v těle se dá trénovat. Krok po kroku, s odhodláním. Pocit lehkosti a síly v těle je velmi osvobozující. Dodá vám svobodu, sebedůvěru a impuls k akci.

1. lekce: LEHKOST A SÍLA V TĚLE

2. praxe: PRACOVNÍ LISTY 

3. ukotvení: SILOVÉ CVIČENÍ

6. týden – ŠTĚSTÍ

Víte, co váš dělá šťastnou? Najdete způsob, jak získat více síly a energie na denní povinnosti. Naučíte se mít na své štěstí čas a dopřát si ho vědomě. Myslet na sebe potěší nejen vás, ale i celé okolí.

1. lekce: KDE MÁM SVÉ ŠTĚSTÍ?

2. praxe: PRACOVNÍ LISTY 

3. ukotvení: ČAS PRO SEBE

7. týden – SNY

Umíte snít? Co takhle sny přeměnit ve skutečnost! Mnoho lidí nesní. Bojí se zklamání. Ale to je veliká škoda. Správně zvolená životní přání mění pohled na možnosti k tomu, aby se z přání stala skutečnost.

1. lekce: JAK SI SPRÁVNĚ PŘÁT?

2. praxe: PRACOVNÍ LISTY 

3. ukotvení: SNY A TAJNÁ PŘÁNÍ

8. týden – ŽIVOTNÍ BALANC

Balanc v životě je cesta, která přestává být tolik trnitou, s nekonečnými propady a vyčerpáním. Vědomí své síly, vlastních hranic a sebeúcty nám dává vnitřní klid. Neznamená, že budeme mít stále na růžích ustláno, ale dokážeme zůstat ve větší vlastní rovnováze, vnímat víru v sebe, v život, ve slunce nad námi i v nás.

1. lekce: ŽIVOTNÍ BALANC

2. praxe: PRACOVNÍ LISTY 

3. ukotvení: ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHA

Nabízím ti životní proměnu, kterou si z Bali můžeš přinést do svého běžného života. Ukážu ti, že můžeš být šťastná hned a nemusíš čekat na podněty zvenku… 

Přihlaš se do kurzu právě TEĎ!

BONUSY, které získáš NAVÍC

Jen v programu BALANC Z BALI získáš 6 výjimečných BONUSŮ. Nenech si ujít meditaci OCEÁN, 4 VIDEA z pláže, inspirativní PŘÍBĚHY ŽEN, kterým změnilo Bali život. Navíc získáš eBook z programu BALANC Z BALI a především možnost, potkat se osobně. Čeká tě jednodenní seminář na téma ŽIVOTNÍ BALANC, který získáváš jako dárek k programu! 

1. BONUS

Meditace
Oceán
INDICKÝ OCEÁN NA BALI je mocný, často nám ukazuje, jakou má obrovskou sílu. Zároveň je to skvělý pomocník k očistě. Skrze něj můžeme nechat odplavit z těla to, co už nám neslouží, co už nepotřebujeme. Očista v těle přináší nové zítřky, nové možnosti, nové nás samotné.

2. BONUS

Bonusy z pláže od
Indického oceánu
Zamyšlení nad tématy kolem životních zázraků, improvizace, změn a emocí, plánování a očekávání. Důležité vhledy přímo od Indického oceánu, skrze které k vám mohou přijít AHA momenty. Někdy stačí zásadní věta, jedna myšlenka, věci uvidíte jinak a posun v životě může být obrovský.

3. BONUS

Inspirativní příběhy
žen z Bali
Inspirujte se příběhy ostatních žen, kterým Bali změnilo pohled na život, pomohlo jim zachovat se v určitých situacích jinak, lépe pro sebe. Jaká byla jejich cesta, jaký měla průběh a jaká je potkala na konci změna? Naplnění tajných, mnohdy i dávno zapomenutých snů a lásky k sobě. Tyto příběhy vás mohou inspirovat .

4. BONUS

Čtyři videa na 
téma programu
Najdete zde čtyři hodnotná videa na téma co dělám a co mě baví, co je to životní balanc, proč zrovna Bali, a něco na téma klid, improvizace a balanc. Možná při poslechu uvidíte a objevíte ještě něco jiného. Možná mě jinak pochopíte, zavnímáte myšlenku, které jste si předtím nevšimla a nebo jí budete vnímat jinak.

5. BONUS

eBook z pragramu
Balanc z Bali
Připravila jsme pro tebe eBook BALANC Z BALI, který ode mě získáváš zdarma jako DÁREK k programu. Můžeš si ho stáhnout do svého počítače, nebo případně vytisknout. V průběhu dalších dnů či týdnů do něj můžeš nakouknout a k tématům, které tě budou nejvíce přitahovat, se vrátit. Zřejmě to bude to místo, které je třeba ještě poladit, dotáhnout, opečovat. Jít do větší hloubky. 

6. BONUS

Seminář
Životní Balanc
Můžeme se společně potkat osobně. Zvu vás na setkání, které se bude konat v mém PROSTORU PRO BALANC. Zde proběhne jednodenní seminář na téma ŽIVOTNÍ BALANC. Termín bude upřesněn v průběhu kurzu. Projdeme témata, zacvičíme si a společně zameditujeme. Během dne bude také prostor na společný oběd. Jeden den se stejně naladěnými ženami z kurzu vás potěší a podpoří.

ZÍSKÁŠ 100% GARANCI

Navíc získáš 30 denní garanci kvality. 

Za svým kurzem a obsahem si stojím. Pakliže ti nebude online program BALANC Z BALI kvalitou vyhovovat, nepřinese ti žádný hodnotný a užitečný obsah, peníze ti budou do 30 dní od zakoupení vráceny. Nic tedy neriskuješ!

Možná tě teď ke členské sekci napadá nějaký dotaz:

1. Přemýšlíš, zda vám mohu předat kouzlo Bali, i když tam nejste? 

Ano. Někteří lidé i přesto, že jedou na Bali, nedokážou uvidět hodnoty, které tento ostrov nabízí. Odvezou si pouze krásu, která je venku.  Já tě zvu dovnitř, do hloubky, do toho, jak rozšířit svoje vědomí. Dovnitř tebe samotné. Dostaneš důležitá témata, ve kterých tě Bali může podpořit, a která najdeš v programu detailně zpracovaná. 

2. Kdy přesně začne kurz a jak bude probíhat? 

Kurz startuje v pondělí 31. května 2021. Každé pondělí se otevře nová kapitola programu. Neboj se, nic ti neuteče. Každé pondělí ti dorazí e-mail, kde budou informace co tě daný týden čeká. Motivace bude probíhat v rámci uzavřené facebookové skupiny, kde se ti budu osobně věnovat.  

3. Musím projít programem v nějakém přesně daném čase? 

Díky online verzi můžete sledovat, poslouchat a cvičit z pohodlí tvého domova tak, jak ti bude vyhovovat. Můžeš si zvolit svoje vlastní tempo a pomalu začít. Doporučuji vrátit se k tématům vícekrát. 

4. Napadají tě ještě nějaké dotazy? 

Můžeš nám napsat. Pro dotazy k obsahu programu na e-mail: info@lenkabalanc.cz a pro technické dotazy na e-mail: podpora@lenkabalanc.cz. 

 Jak to bude probíhat prakticky?

Kurz startuje v pondělí 31. května 2021. Společně nás čeká 8 týdnů a 8 zásadních témat, kterými vás krok za krokem provedu.

Každému tématu se budeme věnovat 1 týden. V průběhu 7 dní tě čekají nejen informace, ale také samotná praxe, která pro tebe bude snazší díky pracovním listům, které v programu najdeš. Každý týden má 3 kroky. Prvním krokem je teorie k danému tématu, druhým krokem je pak samotná praxe, a třetím krokem si témata procvičíš a ukotvíš.

Lekce se ti budou otevírat postupně, vždy po 7 dnech, každé další pondělí. Ke každému tématu ti na nový týden pošlu e-mailem informace, co nás tento týden čeká a jak budeme postupovat.  

Můžeš využít uzavřenou facebookovou skupinu stejně naladěných žen z tohoto programu. Zde budeme moci bezpečně sdílet témata, případné obavy, dotazy a vaše pokroky. Tato ženská podpora je pro kurz nesmírnou přidanou hodnotou, bude záležet na vás všech, jak se navzájem obdarujete... A také tam najdeš mojí osobní podporu.

Díky formě online vzdělávacího programu, do kterého získáš na 4 měsíční neomezený přístup, můžeš jednotlivá témata procházet kdykoli, jak ti čas a tvoje možnosti dovolí. K tématům se můžeš v klidu vracet, bude ti stačit jen počítač, internet, nějaké pohodlné a klidné místo a hlavně vyhrazený čas jen pro tebe...  

Znám Lenku už hodně let, je to úžasná bytost i lektorka. Kouzelná videa z programu, uklidňující meditace a inspirující bonusy, tím vším si připomínám svoji sílu a prožívám to, jako kdybych byla s Lenkou přímo na Bali. Oceňuji cvičicí lekce, ze kterých si díky tomuto programu můžu vybrat podle svých potřeb. Vím, že nikdy nezklamou, naopak ladí mysl, hladí duši, pomáhají tělu. Děkuji moc Lence za tento program, ke kterému se v běžných dnech svého života ráda vracím.
Mirka G.
Ahoj Leni, já ti z celého srdce děkuji za tento kurz 🙂 Dal mi další kus do mého puzzle, kdy hledám své lepší já, svůj klid na duši, své poslání. Miluji meditaci Oceán, kterou doplňuje hlavně tvůj velice klidný a příjemný hlas 🙂 Děkuji a jsem moc ráda, že se k němu můžu vracet.
Monika
Bali moc dobře znám a jsem šťastná, že se tam díky programu od Lenky mohu vracet, kdykoliv potřebuji. Mohu cvičit za zvuku Bali, poslouchat a nechat se inspirovat pokaždé ještě víc do hloubky. Miluji meditaci OCEÁN, kterou jsem si od doby, co mám program BALANC Z BALI, pouštěla už mockrát. Děkuji Lence, že se díky ní mohu tak často na milované Bali vracet. Tento program skutečně dokázal přenést energii Bali. Když si pouštím videa, cítím, jako bych byla zase zpět.
Iva Bernát Votavováwww.projektyproradost.cz
Program je krásně zpracovaný a když jsem šla opravdu do hloubky, přišlo uvědomění. Kurz probíhal zrovna v podzimní a zimní době, kdy jsme více doma a spíše odpočíváme. Jelikož jsem měla své plány ohledně seberealizace, pracovala jsem každý týden na tom abych se cítila klidně, vyrovnaně, měla svoji sílu, své jasné vize a překonávala své strachy a výzvy. Díky programu jsem přišla na to, že pokud přítomný okamžik opravdu nežijeme a nedůvěřujeme procesu života a vemsíru, že nám vždy pomůže a pošle do života jen to co v danou chvíli opravdu potřebujeme, můžeme načíst programů kolik chceme a přesto všechno se nám bude zdát, že se nic nemění. Ale jsme to my sami kdo si realiu tvoříme! To vše vyplynulo z tvého programu. Děkuji a těším se s tebou na podzimní čas na Bali.
Libuška
Program Balanc z Bali mě oslovil v době, kdy jsme zůstali zavření doma a jaro se teprve probouzelo. Z Lenčiných videí na mě zapůsobilo kouzlo dálek a pohádkového světa. Ve cvičebních lekcích jsem si zacvičila s úžasnou kulisou zvuků dalekého ostrova. Další část programu mě zavedla do mého nitra, kdy jsem si zapřemýšlela o různých tématech, na která třeba v běžném životě není čas. Tento program mě navedl k tomu, na chvíli se zastavit a nechat v sobě přelévat myšlenky.
Martina Robosová
Kurz jsem si objednala loni v prosinci, procházela jsem obdobím, kdy jsem nebyla schopna videa shlédnou. Bali a to všechno krásné mě rozčilovalo, jen jsem to uviděla. Já tady v šeru, zimě, smutku a pláči. Ty krásná, usměvavá, v klidu a v nádherném prostředí. O to víc jsem vděčná, že jsem mohla všechna videa shlédnout později, za to Ti velmi děkuji. Velmi mi pomohl rituál, kterým jsem si prošla, uvědomila jsem si některé myšlenky, spálila tak vzpomínky a nechala odplout myšlenky na minulost, (alespoň částečně). Každé Tvé video je inspirující a povzbuzující. Tvůj životní příběh mě motivuje, vidím, že změna je možná kdykoli :-). Přeji Ti, ať se Ti daří, ať stále rozdáváš ten vnitřní klid. Ještě jednou Ti děkuji, začít ráno Tvou meditací OCEÁN, jé nádherný začátek dne.
Iveta

 Nakoukni dovnitř...

V následujících dnech ti nabízím tento produkt ve dvou cenových variantách. Navíc se 100% garancí kvality s výjimečnými 6 bonusy nejen od oceánu a jednodenním seminářem ŽIVOTNÍ BALANC ZDARMA, které platí pouze v této nabídce

Nyní za akční cenu!

Přihlaš se do kurzu právě TEĎ!

VERZE ZÁKLAD

8 lekcí kurzu
 ✓
Videa a pracovní listy
 ✓
Přístup do facebookové skupiny
 ✓
Týdenní e-maily
 ✓
Moje osobní podpora
 ✓
1. Bonus – meditace Oceán
 ✓
2. Bonus: čtyři videa od oceánu
X
3. Bonus: příběhy žen o Bali
X
4. Bonus: čtyři videa z webináře
X
5. Bonus: eBook Balanc z Bali
X
6. Bonus: Seminář ŽIVOTNÍ BALANC
X
MOŽNOST ROZDĚLENÍ PLATBY
X

běžná cena 2.445 Kč

 nyní 1.445 Kč

VERZE KOMPLET

8 lekcí kurzu
 ✓
Videa a pracovní listy
 ✓
Přístup do facebookové skupiny
 ✓
Týdenní e-maily
 ✓
Moje osobní podpora
 ✓
1. Bonus – meditace Oceán
 ✓
2. Bonus: čtyři videa od oceánu
 ✓
3. Bonus: příběhy žen o Bali
 ✓
4. Bonus: čtyři videa z webináře
 ✓
5. Bonus: eBook Balanc z Bali
 ✓
6. Bonus: Seminář ŽIVOTNÍ BALANC
 ✓
MOŽNOST ROZDĚLENÍ PLATBY
A navíc je možné celkovou cenu kurzu rozdělit na dvě pohodlnější měsíční platby ve výši 1223 Kč.
 ✓

běžná cena 3.445 Kč

 nyní 2.445 Kč

PLATÍ POUZE V TÉTO AKCI do 30. května 2021!

„Jestli jste připravena přijmout další důležitý dílek do mozaiky svého osobního rozvoje a opečovat svou mysl i tělo kvalitním cvičením a očistnou meditací, čekám na tebe uvnitř programu.“ Lenka BALANC