Líbilo by se vám podívat příští rok ZDARMA na ostrov BALI?

Potřebujete získat vnitřní ženskou ENERGII a SÍLU, protože si už konečně chcete splnit své sny?

Toužíte se teď hned přenést do atmosféry Bali a pocítit životní rovnováhu tohoto kouzelného a magického ostrova?

Možná vám v této náročné a těžké době chybí pocit TĚŠENÍ SE NA NĚCO hezkého, co teprve přijde. Nebo třeba už dlouhodobě nepociťujete štěstí a radost ze sebe samé. 

Úplně tomu rozumím. Sama jsem to tak kdysi měla a těžko hledala pozitivní energii pro běžný den. Až moje práce na sobě a podněty z cesty do Indonésie na magický ostrov Bali mi bez přehánění změnily život. A jak je to možné? 

Už dlouhou dobu jsem cítila, že potřebuji ve svém životě změnu. Změnu uvnitř sebe, která pak přemění i můj život. Možná jste o tom už také slyšela. Ale jak na to? Jak proměnit náš život, abychom se cítily vyrovnaně a měly radost i samy ze sebe? 

U mě to bylo více věcí najednou. Jednak jsem už byla připravená, také jsem tomu šla naproti, a především jsem poslechla svoji intuici a volání navštívit Bali jsem vyslyšela. Byl to proces, který jsem si dovolila. 

Co všechno se od té doby stalo, mě stále překvapuje a dojímá.

Jsem tak vděčná za tuhle životní proměnu a vím, jak moc mě tato příležitost pomohla nasměrovat, pomohla mi jít do akce a splnit si své touhy, sny a přání. Také jsem konečně dokázala ocenit samu sebe. A to za to stálo nejvíc! 

A proto s vámi sdílím svůj unikátní online program 

BALANC Z BALI, který vám může pomoci získat vnitřní energii a sílu a najít životní rovnováhu. Stačí se jen rozhodnout...

A NAVÍC SLOSOVÁNÍ O ZÁJEZD NA BALI V HODNOTĚ 50 000 Kč

SPECIÁLNÍ DÁREK! Po zakoupení plné verze programu BALANC Z BALI

budete zařazena do slosování o zájezd pro jednu ženu na BALI v roce 2021 v celkové hodnotě

50 000 Kč.

 

PLATÍ POUZE V TÉTO AKCI do 23. prosince 2020!

Do konce akce zbývá už jen: 

Já jsem svoji cestu na Bali také dostala jako dárek a ten proměnil mé sny ve skutečnost. Moc ráda tak pomohu, obdaruji a podpořím někoho z vás na cestě ke štěstí.

Na Štedrý den vylosuji vítězku, kterou bude čekat neuvěřitelná cesta na magický ostrov bohů v Indonésii. 10denní zájezd „ŽIVOTNÍ BALANC NA BALI” plánujeme na termín 16.–27. března 2021. 

A TO UŽ STAČÍ K TOMU, ABYSTE SE MOHLA TĚŠIT NA TO, CO PŘIJDE!

Vymyslela jsem, jak k vám Bali dostat a ukázat tuto cestu, kterou jsem já sama absolvovala a která mi tolik pomohla k naplnění mých snů. 

Budu vám vyprávět, jak se to celé stalo mně...

Ke svým čtyřicátým narozeninám jsem dostala zájezd jako dárek a v září 2019 jsem poprvé odletěla na Bali.

Po pravdě, nejprve jsem si to ani nedovedla představit. Měla jsem pocit, že tohle je něco, co si nemohu dovolit, a hlavně, že si to nezasloužím. 

Cestovat sama do tak jiného světa a přitom neumět dobře anglicky? A jak to zvládne moje rodina tak dlouho beze mě? A co moje práce? Mohu tohle všechno na 14 dní opustit? 

Po prvotních obavách ale nastal zlom, a já si řekla, že pojedu a budu to brát jako vlastní terapii.

Budu sama se sebou, budu mít klid na myšlenky, kam chci dál směřovat, opečuji své tělo i mysl a po dlouhé době si také pořádně odpočinu. 

A skutečně, letěla jsem do Indonésie.

Připadalo mi to jako sen. Ještě po přistání na Bali jsem nemohla uvěřit, že jsem to udělala. Čekal mě jógový pobyt s lektorkou Juditou Berkovou, které si velice vážím. Těšila jsem se na osobní setkání. 

Když přišla na první lekci, pamatuji si, jak jsem si pomyslela, že toto je práce snů.

Cvičit u oceánu, vnímat tu zcela jinou atmosféru země, cítit vůně, energie, vidět okolo tolik barev, cítit klid, jako kdyby se zastavil svět, a více si uvědomit samu sebe.

Připadalo mi, že jsem v nějakém snu a že se z něho brzy vrátím do svého hektického života. 

Hned první den zaznělo důležité upozornění: „Pozor na vaše přání. Bali je blízko Bohů. Přání, která si zde budete přát, se vyplní velmi rychle. Dobře si rozmyslete, na co budete myslet a kam svoje myšlenky vyšlete.“ 

Stála jsem sama na překrásném místě, vítr mi čechral vlasy a já v sobě cítila klid a pochopení, proč tady jsem. Už v tomto okamžiku jsem věděla, že se ve mně něco změnilo. Na útesu s výhledem na dechberoucí Indický oceán jsem zašeptala do větru svoje tajná přání. Ano, chtěla jsem jezdit na Bali jako lektorka a také jsem chtěla svoje vlastní prostory na cvičení. Tu změnu jsem cítila prostě hned na místě. Našla jsem sílu a odhodlání sama v sobě. 

A víte proč? Konečně jsem svoje přání přijala jako skutečně možná. Ne ta nesmyslná, tajná nebo riskantní. Ale naopak jsem změnila své myšlení, že tohle všechno si přát mohu, že mám nasbírané zkušenosti, které mohu předávat dál, a že jsem na vše již dostatečně připravená. A hlavně, že si to celé zasloužím. 

Skutečně tím, že jsem změnila přístup k sobě, se následně proměnil celý můj život. Určitě mi k tomu pomohl klid a odstup z Bali, abych se ze srdce rozhodla, co chci dál ve svém životě dělat. 

A co všechno se po příjezdu z Bali stalo a změnilo?

Brzy po příjezdu jsem dostala nabídku na spolupráci, jak ještě více předávat svoje zkušenosti v onlinovém prostředí. Vznikl můj nový web, nové koncepty, projekty, semináře a onlinové členské sekce. Získala jsem ucelený směr svého podnikání. 

K tomu se přidala i nabídka zájezdu na Bali, kam jsem se mohla vrátit už jako lektorka. Byla jsem zase jako ve snu. Skutečně to funguje?! Stačí si jen správně přát a pak to k nám přijde? A opravdu, už po pěti měsících jsem byla v únoru 2020 zpět na Bali. 

Poprvé se svou skupinou 13 žen, na které nikdy nezapomenu! Bylo to tak intenzivní, jak pro ženy, tak pro mě. Byla jsem velice vděčná a šťastná. 

A právě tam jsem se rozhodla natočit program, kde budu moci kousek Bali předat i těm ženám, které s námi cestovat nemohou. 

Hned v březnu, po příletu z Bali, přišla další příležitost na moje vysněné vlastní pracovní prostory. PROSTOR PRO BALANC, který jsem od března 2020 rekonstruovala, zařizovala a pak konečně 18. května 2020 otevřela. Můj prostor pro cvičení, tanec, přednášky, setkávání a radost pro mnoho lidí kolem mě. 

Na Bali mi došlo mnoho věcí, spousta se ani nedá popsat. Uvědomila jsem si, že Bali dává vše. Krásu, lásku i velké životní výzvy. Ukazuje a přijímá obě strany a učí balanc v životě. 

Každý den cítím vděčnost za to, jak se během jednoho roku můj život proměnil a kolik věcí se stalo. Až mi to někdy bere dech! 

A PROČ ZROVNA BALI?

Na Bali je to, jako když se zastaví svět. Tady a teď! Je tam jiná energie. Tam dostanete možnost velké proměny a uvědomění, jaký život žijete doma. 

Na Bali zažijete samu sebe v jiném pocitu, dostanete možnost procitnout uvnitř sebe, všimnout si důležitostí, které nežijete, které nevidíte. Vzpomenete si na božský klid. 

Můžete odpočívat, chovat se, jak potřebujete, a třeba i plakat, když nemusíte být pořád statečná máma... Vše je v pořádku. 

Ten dlouhý a intenzivní čas společně s výjimečnou energií tohoto magického ostrova vám pomůže jít dál, procitnout, uvědomit si hluboké a dávno zapomenuté věci a řešit důležitá témata ve svém životě. 

A právě proto jsem pro vás připravila unikátní onlinový program BALANC Z BALI, který vás nasměruje k tomu, abyste méně očekávala zvenku a více nacházela uvnitř sebe. Zjistíte, že máte nekonečné možnosti. 

Přeneseme se společně do energie ostrova bohů. Získáte uvolňující i silové cvičení pro vaši radost v těle, podporující vnitřní sílu. Součástí programu je také citlivá meditace Indického oceánu k odplavení zátěží z vašeho těla, z vašeho života. 

Předám vám důležité podněty pro váš osobní rozvoj a vyšší vědomí v tématech spokojenosti, improvizace v životě, umění krásy, objevení vašich darů a talentů, uvědomění si svého štěstí a možnosti, jak obdarovat sebe i své blízké. 

Navíc získáte několik BONUSŮ. Například v podobě videí přímo od oceánu, kde se zamýšlím nad tématy, skrze které k vám mohou přijít zásadní AHA MOMENTY a vy můžete svou situaci uvidět jinak. Najednou do sebe věci zapadnou. 

Také jsou pro vás připraveny pracovní listy, které vám pomohou dané téma rozpracovat do hloubky. Kam až se vydáte, je jen na vás. 

A navíc můžete získat DÁREK V HODNOTĚ 50 000 Kč! 

Jmenuji se Lenka BALANC a jsem tanečnicí, průvodkyní a lektorkou mnoha pohybových forem.

Již přes dvacet let pomáhám lidem najít rovnováhu v pohybu, těle i mysli. Stačí změnit přístup a pohyb navždy vstoupí do vašeho života. 

Díky unikátnímu programu BALANC Z BALI můžete zažít intenzivní proměnu v sobě samé. Zavřete oči, otevřete srdce a zaposlouchejte se více do sebe. 

V online programu se věnuji důležitým tématům a myšlenkám, které vás mohou inspirovat a ze kterých můžete čerpat energii i u sebe doma. 

A možná právě vás s sebou vezmu v roce 2021 ZDARMA na Bali. Líbilo by se vám vyhrát zájezd v hodnotě 50 000 Kč a podívat se společně se mnou až do Indonésie? 

 Co program BALANC Z BALI obsahuje?

NÁSTĚNKA PROGRAMU

1. uvítací video v členské sekci
2. video o balijské energii
3. seznam všech 8 týdnů a témat
4. seznam čtyř bonusů
5. jak v programu postupovat a jak pracovat s tématy
6. pracovní listy ke stažení pro tisk
7. uzavřená facebooková skupina

DVA MĚSÍCE A OSM ZÁSADNÍCH TÉMAT

1. týden: KLID
2. týden: KRÁSA
3. týden: DARY
4. týden: IMPROVIZACE
5. týden: SÍLA
6. týden: ŠTĚSTÍ
7. týden: SNY
8. týden: BALANC

Poslechněte si moji osobní POZVÁNKU!

Získejte energii a vnitřní sílu pro váš běžný den. Díky tomu se budete cítit dobře a seběvědomě. Naučíte se být šťastná TADY A TEĎ. 

Inspirujte se k proměně v bytost, která zná své hodnoty, dary, a ví, jak žít kreativnější a barevnější život. Život, ze kterého nepotřebuje utéct. 

Nemusíte ztrácet čas s hledáním po internetu. Nabízím vám ucelený program, který vznikl v energii na Bali, kde můžete během několika dní ujít v osobním rozvoji tolik jako tady doma za mnoho let. 

A proč? Protože v běžném životě často žijeme mezi povinnostmi, rodinným a pracovním nasazením, v rychlém tempu a neustále ve spěchu. 

I když jdeme cvičit, často pospícháme a jsme vděčné za hodinu jen pro sebe. Víme, že pak pokračuje náš životní maraton. Když jedeme na konzultaci nebo seminář, je to vždy jen krátkodobě ohraničený čas. To zpomaluje proces zjistit o sobě více. 

Na Bali je celý čas jako jedna velká terapie, seminář, workshop, dámská jízda s emocemi. A právě z té vám přináším hodnotný obsah, témata a cvičení, která vás mohou inspirovat a někam posunout. 

TENTO PROGRAM NENÍ PRO VŠECHNY! Musíte vědět, že chcete změnu, a že jste právě nyní připravena dát sama sobě co nejvíc a udělat pro to maximum.

Bude záležet především na vás, kam až si dovolíte zajít a jak hluboko se na své cestě za svými sny vydáte. 

Zaposlouchejte se do ZVUKŮ Z BALI!

Někdy stačí zásadní věta, zamyšlení, inspirace a posun v životě může být obrovský. I když nejste zrovna na Bali, můžete z něj v tomto unikátním programu BALANC Z BALI získat pro sebe velmi mnoho. 

Až se po roce ohlédnete zpět, budete se divit, stejně jako se divím dnes já sobě, kolik věcí se ve vašem životě změnilo k lepšímu. 

A NAVÍC SLOSOVÁNÍ O ZÁJEZD NA BALI V HODNOTĚ 50 000 Kč

SPECIÁLNÍ DÁREK! Po zakoupení plné verze programu BALANC Z BALI

budete zařazena do slosování o zájezd pro jednu ženu na BALI v roce 2021 v celkové hodnotě

50 000 Kč.

 

PLATÍ POUZE V TÉTO AKCI do 23. prosince 2020!

Do konce akce zbývá už jen: 

Já jsem svoji cestu na Bali také dostala jako dárek a ten proměnil mé sny ve skutečnost. Moc ráda tak pomohu, obdaruji a podpořím některou z vás na cestě ke štěstí.

Na Štedrý den vylosuji vítězku, kterou bude čekat neuvěřitelná cesta na magický ostrov bohů v Indonésii. 10denní zájezd „ŽIVOTNÍ BALANC NA BALI” plánujeme na termín 16.–27. března 2021. 

A TO UŽ STAČÍ K TOMU, ABYSTE SE MOHLA TĚŠIT NA TO, CO PŘIJDE!

 Získejte pro sebe Online program

BALANC Z BALI

V následujících dnech vám nabízím tento produkt ve dvou variantách! Navíc se 100% garancí kvality a ještě s výjimečnými bonusy a s akcí, jak se dostat NA BALI V ROCE 2021 ZDARMA, která platí pouze v této nabídce

Přihlaste se do kurzu právě TEĎ!

Do konce akce zbývá už jen:

ZÁKLADNÍ VERZE

8 lekcí kurzu
 ✓
Videa a pracovní listy
 ✓
Přístup do facebookové skupiny
 ✓
Týdenní e-maily
 ✓
Osobní podpora
 ✓
1. Bonus – meditace Oceán
 ✓
2. Bonus: čtyři videa od oceánu
X
3. Bonus: příběhy žen o Bali
X
4. Bonus: tajné překvapení - dárek
X
Účast ve slosování o zájezd na Bali v hodnotě 50 000 Kč ZDARMA
X

KOMPLETNÍ VERZE

8 lekcí kurzu
 ✓
Videa a pracovní listy
 ✓
Přístup do facebookové skupiny
 ✓
Týdenní e-maily
 ✓
Osobní podpora
 ✓
1. Bonus – meditace Oceán
 ✓
2. Bonus: čtyři videa od oceánu
 ✓
3. Bonus: příběhy žen o Bali
 ✓
4. Bonus: tajné překvapení - dárek
 ✓
Účast ve slosování o zájezd na Bali v hodnotě 50 000 Kč ZDARMA
 ✓

Proč si koupit online program

BALANC Z BALI?

 • potřebujete změnu v životě
 • necítíte se spokojeně
 • nevidíte kolem sebe radost
 • nebaví vás každodenní životní starosti
 • upadáte do pochmurné nálady
 • všechno vám teď připadá špatně
 • nic vás nebaví

Díky online programu se se mnou hned teď dostanete do atmosféry Bali. Uvidíte a uslyšíte Bali při cvičení a meditacích. Získáte pro sebe ucelený program pro osobní rozvoj. Díky tomu se zlepší vaše energie, nálada a pohledy na život. Zlepší se váš vztah k sobě a tím i k ostatním. Navíc můžete zrovna vy vyhrát pobyt na Bali v hodnotě 50 000 Kč a zdarma se tak se mnou vydat příští rok na tento MAGICKÝ OSTROV BOHŮ. 

 Jaké kapitoly program BALANC Z BALI obsahuje?

1. týden – KLID 

Pocit v těle se dá časem proměnit velice rychle a záleží především na nás, jak se cítíme. Ovšem chce to trénink. Naučíme se, jak rozladěné emoce vědomě přepnout do příjemného pocitu, ve kterém nám bude dobře. Osvojíme si praxi, jak pocit v těle vyladit během 1 minuty.

1. lekce: JAK NA KLID A PŘÍJEMNÝ POCIT V TĚLE

2. praxe: MEDITACE BALANC

3. ukotvení: KLIDOVÉ CVIČENÍ JSEM SE SEBOU SPOKOJENÁ 

2. týden – KRÁSA

Krása okolo nás je darem, který často nevidíme. A co krása v nás samotných, kterou jsme ještě ani neobjevily? Jak mít v těchto světech krásy zdravý BALANC si společně projdeme v 2 týdnu programu.

1. lekce: JAK TO MÁŠ S KRÁSOU? 

2. praxe: PRACOVNÍ LISTY 

3. ukotvení: KLIDOVÉ CVIČENÍ JSEM SE SEBOU SPOKOJENÁ 

3. týden – DARY

Znáte svoje dary? Umíte je plně rozvinout? Proč je zásadní si své dary uvědomovat a jak nám pomohou se rozvíjet? Zvedání vlastní hodnoty je tématem pro 3.týden. 

1. lekce: PROČ ZNÁT SVÉ DARY?

2. praxe: PRACOVNÍ LISTY 

3. ukotvení: CO JSOU MOJE DARY?

4. týden – IMROVIZACE

Necháváte si ve svém životě nějaký prostor pro improvizaci, nebo máte svůj den vždy přesně naplánovaný? Nebo naopak plány nikdy neděláte? I v tomto tématu je potřeba najít ten správný BALANC. 

1. lekce: DŮVĚRA V ŽIVOT

2. praxe: PRACOVNÍ LISTY 

3. ukotvení: IMPROVIZACE V ŽIVOTĚ

5. týden – LEHKOST A SÍLA

Vnitřní síla v těle se dá trénovat. Krok po kroku, s odhodláním. Pocit lehkosti a síly v těle je velmi osvobozující. Dodá vám svobodu, sebedůvěru a impuls k akci.

1. lekce: LEHKOST A SÍLA V TĚLE

2. praxe: PRACOVNÍ LISTY 

3. ukotvení: SILOVÉ CVIČENÍ

6. týden – ŠTĚSTÍ

Víte, co váš dělá šťastnou? Najdete způsob, jak získat více síly a energie na denní povinnosti. Naučíte se mít na své štěstí čas a dopřát si ho vědomě. Myslet na sebe potěší nejen vás, ale i celé okolí.

1. lekce: KDE MÁM SVÉ ŠTĚSTÍ?

2. praxe: PRACOVNÍ LISTY 

3. ukotvení: ČAS PRO SEBE

7. týden – SNY

Umíte snít? Co takhle sny přeměnit ve skutečnost! Mnoho lidí nesní. Bojí se zklamání. Ale to je veliká škoda. Správně zvolená životní přání mění pohled na možnosti k tomu, aby se z přání stala skutečnost.

1. lekce: JAK SI SPRÁVNĚ PŘÁT?

2. praxe: PRACOVNÍ LISTY 

3. ukotvení: SNY A TAJNÁ PŘÁNÍ

8. týden – ŽIVOTNÍ BALANC

Balanc v životě je cesta, která přestává být tolik trnitou, s nekonečnými propady a vyčerpáním. Vědomí své síly, vlastních hranic a sebeúcty nám dává vnitřní klid. Neznamená, že budeme mít stále na růžích ustláno, ale dokážeme zůstat ve větší vlastní rovnováze, vnímat víru v sebe, v život, ve slunce nad námi i v nás.

1. lekce: ŽIVOTNÍ BALANC

2. praxe: PRACOVNÍ LISTY 

3. ukotvení: ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHA

Nabízím vám životní proměnu, kterou si z Bali můžete přinést do svého běžného života. Ukážu vám, že můžete být šťastná právě teď a nemusíte čekat na podněty zvenku… 

Přihlaste se do kurzu právě TEĎ!

Do konce akce zbývá už jen:

BONUSY, které získáte NAVÍC

Jen v programu BALANC Z BALI získáte 4 výjimečné BONUSY. Nenechte si ujít meditaci OCEÁN, 4 VIDEA z pláže, inspirativní PŘÍBĚHY ŽEN, kterým změnilo Bali život a tajné překvapení, které vám prozradím až uvnitř programu...

1. BONUS

Meditace Oceán
INDICKÝ OCEÁN NA BALI je mocný, často nám ukazuje, jakou má obrovskou sílu. Zároveň je to skvělý pomocník k očistě. Skrze něj můžeme nechat odplavit z těla to, co už nám neslouží, co už nepotřebujeme. Očista v těle přináší nové zítřky, nové možnosti, nové nás samotné.

2. BONUS

Bonusy z pláže
Zamyšlení nad tématy kolem životních zázraků, improvizace, změn a emocí, plánování a očekávání. Důležité vhledy přímo od Indického oceánu, skrze které k vám mohou přijít AHA momenty. Někdy stačí zásadní věta, jedna myšlenka, věci uvidíte jinak a posun v životě může být obrovský.

3. BONUS

Příběhy z Bali
Inspirujte se příběhy ostatních žen, kterým Bali změnilo pohled na život, pomohlo jim zachovat se v určitých situacích jinak, lépe pro sebe. Jaká byla jejich cesta, jaký měla průběh a jaká je potkala na konci změna? Naplnění tajných, mnohdy i dávno zapomenutých snů a lásky k sobě. Tyto příběhy vás mohou inspirovat .

4. TAJNÝ BONUS


PŘEKVAPENÍ
???
Získáte ještě jeden tajný dárek.

Ale víc vám neprozradím.

Více se dozvíte až uvnitř programu.

ZÍSKEJTE 100% GARANCI

Navíc získáte 30 denní garanci kvality. 

Za svým kurzem a obsahem si stojím. Pakliže vám nebude online program BALANC Z BALI kvalitou vyhovovat, nepřinese vám žádný hodnotný a užitečný obsah, peníze vám budou do 30 dní od zakoupení vráceny. Nic tedy neriskujete!

Možná vás teď ke členské sekci napadá nějaký dotaz:

1. Přemýšlíte, zda vám mohu předat kouzlo Bali, i když tam nejste? 

Ano. Někteří lidé i přesto, že jedou na Bali, nedokážou uvidět hodnoty, které tento ostrov nabízí. Odvezou si pouze krásu, která je venku. 

Já vás zvu dovnitř, do hloubky, do toho, jak rozšířit svoje vědomí. Dovnitř vás samotné. Dostanete důležitá témata, ve kterých vás Bali může podpořit, a která najdete v programu detailně zpracovaná. 

2. Je nějaká další podmínka soutěže? Co musím udělat pro to, abych mohla vyhrát pobyt na Bali? 

Ne, není. Každý, kdo si zakoupí plnou verzi tohoto programu do 23.12.2020, bude zařazen do slosování o tuto výhru. 24.12.2020 budu na Facebooku vysílat živě a vylosuji jednoho výherce. 

Tady najdete veškeré informace k pobytu: www.projektyproradost.cz/bali

Zde najdete pravdila této soutěže: www.lenkabalanc.cz/pravidla-souteze

3. Musím projít programem v nějakém přesně daném čase? 

Díky online verzi můžete sledovat, poslouchat a cvičit z pohodlí vašeho domova tak, jak vám bude vyhovovat. Můžete si zvolit svoje vlastní tempo a pomalu začít. Doporučuji vrátit se k tématům vícekrát. 

Co všechno díky programu ZÍSKÁTE?

 • 1. týden: TÉMA KLID
 • 2. týden: TÉMA KRÁSA
 • 3. týden: TÉMA DARY
 • 4. týden: TÉMA IMPROVIZACE
 • 5. týden: TÉMA SÍLA
 • 6. týden: TÉMA ŠTĚSTÍ
 • 7. týden: TÉMA SNY
 • 8. týden: TÉMA BALANC
 • 1. bonus: MEDITACE OCEÁN
 • 2. bonus: ČTYŘI VIDEA OD OCEÁNU
 • 3. bonus: PŘÍBĚHY ŽEN O BALI
 • VIDEA A PRACOVNÍ LISTY K DANÝM TÉMATŮM
 • NEOMEZENÝ ONLINE PŘÍSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE
 • 100% GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ
 • ÚČAST V SOUTĚŽI O ZÁJEZD NA BALI

A JAKÉ JSOU NA KURZ REFERENCE?

Znám Lenku už hodně let, je to úžasná bytost i lektorka. Kouzelná videa z programu, uklidňující meditace a inspirující bonusy, tím vším si připomínám svoji sílu a prožívám to, jako kdybych byla s Lenkou přímo na Bali. Oceňuji cvičicí lekce, ze kterých si díky tomuto programu můžu vybrat podle svých potřeb. Vím, že nikdy nezklamou, naopak ladí mysl, hladí duši, pomáhají tělu. Děkuji moc Lence za tento program, ke kterému se v běžných dnech svého života ráda vracím.
Mirka G.
Bali moc dobře znám a jsem šťastná, že se tam díky programu od Lenky mohu vracet, kdykoliv potřebuji. Mohu cvičit za zvuku Bali, poslouchat a nechat se inspirovat pokaždé ještě víc do hloubky. Miluji meditaci OCEÁN, kterou jsem si od doby, co mám program BALANC Z BALI, pouštěla už mockrát. Děkuji Lence, že se díky ní mohu tak často na milované Bali vracet. Tento program skutečně dokázal přenést energii Bali. Když si pouštím videa, cítím, jako bych byla zase zpět.
Iva Bernát Votavováwww.projektyproradost.cz
Program Balanc z Bali mě oslovil v době, kdy jsme zůstali zavření doma a jaro se teprve probouzelo. Z Lenčiných videí na mě zapůsobilo kouzlo dálek a pohádkového světa. Ve cvičebních lekcích jsem si zacvičila s úžasnou kulisou zvuků dalekého ostrova. Další část programu mě zavedla do mého nitra, kdy jsem si zapřemýšlela o různých tématech, na která třeba v běžném životě není čas. Tento program mě navedl k tomu, na chvíli se zastavit a nechat v sobě přelévat myšlenky.
Martina Robosová

 Jak to bude probíhat prakticky?

Čeká nás společně 8 týdnů a 8 témat, kterými vás krok za krokem provedu.

Každému tématu se budeme věnovat 1 týden. V průběhu 7 dní vás čekají nejen informace, ale také samotná praxe, která pro vás bude snazší díky pracovním listům, které v programu najdete. Každý týden má 3 kroky. Prvním krokem je teorie k danému tématu, druhým krokem je pak samotná praxe a třetím krokem si ještě více téma procvičíte a ukotvíte.

Lekce se vám budou otevírat postupně, vždy po 7 dnech, tak jak vstoupíte do programu. Ke každému tématu vám na nový týden pošlu e-mailem informace, co nás tento týden čeká a jak budeme postupovat.  

Také můžete využít uzavřenou facebookovou skupinu stejně naladěných žen z tohoto programu. Zde budeme moci bezpečně sdílet témata, případné obavy, dotazy a vaše pokroky. Tato ženská podpora je pro kurz nesmírnou přidanou hodnotou, bude záležet jen na vás, jak se navzájem obdarujete...

Díky formě online vzdělávacího programu, do kterého získáte časově neomezený přístup, můžete jednotlivá témata procházet kdykoli, jak vám čas a vaše možnosti dovolí. K tématům se můžete v klidu vracet, bude vám stačit jen počítač, internet, nějaké pohodlné a klidné místo a hlavně vyhrazený čas jen pro vás...  

 Nakoukněte dovnitř...

Chcete najít životní ENERGIIvnitřní sílu pro

odhodlání k naplnění vašich tajných snů?

 

Chcete cítit ve svém životě základní rovnováhu,

štěstí a radost? Chcete se příští rok podívat

ZADARMO na ostrov BALI?

 Získejte pro sebe Online program

BALANC Z BALI, který obsahuje:

ÚVODNÍ NÁSTĚNKA PROGRAMU

Uvítací video v členské sekci onlinu programu, video o Bali energii a seznam všech kapitol. Jak v programu postupovat a pracovat s tématy a pracovními listy.

OSM TÝDNŮ PROGRAMU A OSM TÉMAT

1. týden: KLID
2. týden: KRÁSA
3. týden: DARY
4. týden: IMPROVIZACE
5. týden: SÍLA
6. týden: ŠTĚSTÍ
7. týden: SNY
8. týden: BALANC

BONUSY JEN V TOMTO PROGRAMU:

1. MEDITACE OCEÁN
2. ČTYŘI VIDEA OD OCEÁNU
3. PŘÍBĚHY ŽEN O BALI
4. TAJNÉ PŘEKVAPENÍ AŽ UVNITŘ V PROGRAMU

VÝHRU ZÁJEZD NA BALI PRO JEDNU OSOBU

A NAVÍC SLOSOVÁNÍ O ZÁJEZD NA BALI V HODNOTĚ 50.000 Kč. Každý, kdo si v této akci zakoupí program BALANC Z BALI, bude ve slosování o 10denní zájezd v roce 2021.

V následujících dnech vám nabízím tento produkt ve dvou cenových variantách. Navíc se 100% garancí kvality a ještě s výjimečnými bonusy od oceánu a s akcí, jak se dostat NA BALI V ROCE 2021 ZDARMA, která platí pouze v této nabídce

Nyní za výjimečnou cenu!

Přihlašte se do kurzu právě TEĎ!

Do konce akce zbývá už jen:

ZÁKLADNÍ VERZE

8 lekcí kurzu
 ✓
Videa a pracovní listy
 ✓
Přístup do facebookové skupiny
 ✓
Týdenní e-maily
 ✓
Osobní podpora
 ✓
1. Bonus – meditace Oceán
 ✓
2. Bonus: čtyři videa od oceánu
X
3. Bonus: příběhy žen o Bali
X
4. Bonus: tajné překvapení - dárek
X
Účast ve slosování o zájezd na Bali v hodnotě 50 000 Kč ZDARMA
X

1 045 Kč

KOMPLETNÍ VERZE

8 lekcí kurzu
 ✓
Videa a pracovní listy
 ✓
Přístup do facebookové skupiny
 ✓
Týdenní e-maily
 ✓
Osobní podpora
 ✓
1. Bonus – meditace Oceán
 ✓
2. Bonus: čtyři videa od oceánu
 ✓
3. Bonus: příběhy žen o Bali
 ✓
4. Bonus: tajné překvapení - dárek
 ✓
Účast ve slosování o zájezd na Bali v hodnotě 50 000 Kč ZDARMA
 ✓

1 445 Kč

PLATÍ POUZE V TÉTO AKCI do 23. prosince 2020!

„Jestli jste připravena přijmout další důležitý dílek do mozaiky svého osobního rozvoje a opečovat svou mysl a tělo kvalitním cvičením a očistnou meditací, čekám na vás uvnitř programu.“ Lenka BALANC