Už dlouho chceš cvičit, ale nemáš čas a ani nevíš jak na to?  

Jsi často nervózní a ve stresu, ale neumíš odpočívat?

Cítíš, že stárneš, horší se ti kondice a ubývá ti fyzická síla?

Toto od svých klientů slyším denně. Právě z těchto důvodů jsem připravila ONLINE PROGRAM SÍLA MUŽE, který ti v pěti kapitolách zlepší fyzickou kondici i přetíženou mysl, pomůže ti nabrat sílu a to vše během chvíle. Úspěch je zaručen a ještě tě to bude bavit!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dovol mi, abych tě pozvala do programu, který je tvořen speciálně pro muže

 

Najdeš v něm mnoho informací, podporu, péči, inspiraci a možná jiné úhly pohledu. Vznikl na mnohočetnou žádost mých klientů, kteří chtěli cvičit i sami a nejlépe bez velké časové dotace.

CO MYSLÍM TOU MUŽSKOU SILOU? 

Mnoho lidí si myslí, že síla je především o svalech. Ano, také, ale rozhodně ne zcela. Já vnímám, že síla je velmi o stavu naší mysli, o pružnosti, o dechu, o jemnosti, o motivaci, o rozhodnutí. Že jedno bez druhého plně nefunguje. 

Z mé praxe vidím, že síla roste, když se propojí všechny tyto úrovně.

Když získáme větší sílu, posílí nás to ve všech oblastech našeho života. Ale je třeba se s ní naučit pracovat. Aby nás síla nedevastovala, ale naopak podpořila. Pak je to skvělý pomocník.

TAK DO TOHO POJĎ SE MNOU!

Ukážu ti ověřené varianty cvičení, budou tvou inspirací, ale intenzita síly bude jen na tobě. Vše si můžeš přizpůsobit přesně dle svých možností, zdravotního stavu i fyzických hranic. Hlavní je nechodit při cvičení přes bolest, měl by ses vždy cítit dobře. Mysli na sebe, dej se na první místo a podpoř se právě teď! 

Jmenuji se Lenka BALANC, jsem pohybový terapeut a již přes dvacet let pomáhám lidem najít rovnováhu v pohybu i v životě

Inspiruji ostatní mou metodou laskavého přijetí na cestě k sobě samým, k vnímání svého těla s větší laskavostí a v nalezení možností, jak se zamilovat nejen do pohybu, ale i do života.

Díky online programu SÍLA MUŽE se můžeš začít cítit spokojeně ve vlastním těle. Pojď se dostat do kondice i z domova, stačí jen začít. Lekce jsou vytvořeny pro všechny, obtížnost si vybíráš přesně pro sebe. Není, na co čekat.

Nabízím ti ucelený program, vhodný pro kvalitní péči tvého těla. Posílíš i protáhneš svaly a meditací nabereš energii na další dny. A především, změníš přístup k provádění cviků na sílu...

Často mi muži vyprávějí podobné příběhy,

možná ho znáš i ty?

„Jsem v práci, opět pod velkým stresem a pracovním výkonem, a opět jsem bouchl jako papiňák. Uvědomuji si, že tyto stresové situace nezvládám. Mám pocit, že jsem byl v právu, ale okolí se moje jednání nelíbí. Nechápu, proč v takových situacích reaguji tak nepřiměřeně, samotného mě to štve, potřeboval bych se to naučit řešit jinak.”

 

A nebo

,,Už dlouho vím, že bych se chtěl dostat do kondice, ale nechce se mi chodit do posilovny. Zkoušel jsem cvičit sám, ale nemám na to dost zkušeností ani správnou motivaci. Uvítal bych pomoc, jak se dostat do kondice a nebylo by k tomu potřeba moc času.”

A nebo

„Je ráno a přemýšlím, že jako každý den budu nucený udělat mnoho důležitých rozhodnutí. Na to potřebuji mnoho síly, ale já ji v sobě necítím a nevím, kde ji vzít. Zkoušel jsem už mnohokrát posilovat a cvičit, abych měl víc energie, ale to bylo vždy jen krátkodobé řešení na fyzické úrovni, které dlouho nevydrželo. Došlo mi, že to jak se cítím nesouvisí jen s fyzickou silou. Chce to komplexnější dlouhodobé řešení.”

A nebo

„Opět mám za sebou rozhovor se svou ženou, kdy jsem se cítil velmi poníženě a slabě. Nevěděl jsem vůbec, jak mám reagovat na její výčitky a štěkání, tak jsem šel raději pryč. Uvědomuji si, že je to špatně, a že se v poslední době necítím ve své kůži. Přemýšlím, jak z toho ven, a kde v sobě najít sílu to změnit.”

Získej více síly a energie, zlepši svou kondici a začni se konečně ve svém těle cítit dobře.

 Jaké kapitoly a cvičení online program

SÍLA MUŽE obsahuje?

MAPA PROGRAMU

1. video - uvítání
2. video - informace ještě před tím, než začneš cvičit

DVĚ VIDEA

1. video - 20 minut
Pružnost horní části těla
2. video - 20 minut
Pružnost spodní části těla

JEDNO VIDEO

Video 8 minut
Cvičení pro mnohonásobné zvětšení kapacity dechu.

DVĚ VIDEA

1. video - 13 minut
Síla pro celé tělo
2. video - 3 minuty
Posílení nohou, počet sérií je na tobě

JEDNO VIDEO

Video 8 minut
Posílení přijemné vnitřní síly je zásadní krok na cestě k tvé vlastní mužské síle.

JEDNO VIDEO

Video 50 minut
Zaměřená na protažení i sílu, zklidnění i aktivaci, jemnost i dynamiku

Online program SÍLA MUŽE

 Běžná cena online programu je

 3.500 Kč

nyní s 50% slevou za 1.750 kč

Protože vím, jak je tento program potřebný, rozhodla jsem se program natočit a umožnit tak cvičení co nejvíce mužům. Cítím zde velkou potzřebu pomoci a jsem přesvědčena, že potěší každého muže, který hledá svou skutečnou sílu! 

Využij možnost věnovat online program jako DÁREK, svému blízkému muži, synovi, bratrovi, kamarádovi, tchánovi... Muži, kterého chceš podpořit. Stačí nám poslat k objednávce do poznánky jméno a my ti pošleme na e-mail k vytištění personifikovaný dárkový voucher. 

Online program SÍLA MUŽE

A ještě ti nabízím garanci vrácení peněz. 

Tedy nic NERISKUJEŠ.

Když nebude online program úplně pro tebe, můžeš do sedmi dnů od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostaneš své peníze zpět.

Jak to bude v členské sekci fungovat prakticky?

1. Kdy přesně začne kurz a jak bude probíhat? 

Ihned po zaplacení obdržíš přístupové údaje do členské sekce, kde IHNED uvidíš všechny kapitoly programu.

2. Musím projít programem v nějakém přesně daném čase? 

Díky online verzi můžeš sledovat, poslouchat a cvičit z pohodlí svého domova tak, jak ti to bude vyhovovat. Můžeš si zvolit svoje vlastní tempo a pomalu začít. Doporučuji vracet se ke kapitolám vícekrát a udělat si ze cvičení příjemný pravidelný rituál.

3. Na jak dlouho mám program přístupný?

Vstup do programu máš na celý rok, přesně 12 měsíců od zaplacení programu.

4. Napadají tě ještě nějaké dotazy? 

Můžeš nám napsat. Pro dotazy k obsahu programu na e-mail: info@lenkabalanc.cz a pro technické dotazy na e-mail: podpora@lenkabalanc.cz. 

Online program SÍLA MUŽE je za běžnou cenu 3.500 Kč

nyní s 50% slevou za 1.750 Kč

OBJEDNÁVKA

Zde prosím vyplň objednávku. Po zaplacení ti přijde přístup do členské sekce na e-mail. Ve shrnutí objednávky zaškrtni políčko „Mám slevový kód” a zadej slevový kód: BALANC50. Sleva se si ti automaticky odečte. Těším se uvnitř programu. Lenka BALANC.