Máte pocit, že si se svým partnerem už tolik nerozumíte a nemáte na sebe čas?

 

Jste ve vztahu citově vyprahlí, chybí vám blízkost, ale moc o tom společně nemluvíte?

 

A když už si čas na hlubší konverzaci najdete, dopadne to většinou konfliktem a ještě více se odcizíte?  

PARTNERSKÉ KARTY UMOŽŇUJÍ KOMUNIKOVAT V RYCHLOSTI.

Podporují každého z partnerů jako jedinečnou bytost a ukazují možnosti k hlubšímu vnímání druhého. Zastavují čas, dávají společný prostor. Netlačí silou do nepříjemné komunikace nebo složitých úkolů.

Partnerské karty hladí po duši. Nesnaží se moralizovat ani poukazovat na to, co v páru nefunguje, ale dávají prostor pro větší souhru a vnímání druhého. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

PARTNERSKÉ KARTY

VYTVOŘILA JSEM PARTNERSKÉ KARTY, jejichž záměrem je naladit partnery do příjemné atmosféry, sbližovat v jemnosti a přivádět k sobě laskavým způsobem.

Věřím, že budou inspirací. Nikdo za nás nemůže udělat kroky k harmonickému vztahu, ale můžeme se nechat motivovat k prožitkům, které si často nedopřáváme.

Texty jsou podporující a vedou k hlubšímu pochopení. Otvírají srdce a dávají příležitost potkat se s partnerem jinak než během všedních dní.

Možná poznáte tento příběh...

ONA: „Je večer, nachystala jsem nám dobrou večeři, skleničku vína, upravila jsem se, navoněla... a očekávám s mým partnerem hezký večer a potřebuji vnímat  blízkost. K té však ale nedochází. Můj partner se totiž rozhodl jen dobře najíst a pak se podívat v klidu na televizi. On je spokojený a nechápe, proč se neusmívám a co se mnou je? A já zklamaně odcházím do ložnice opět osamělá a nepochopená.” 

ON: „Je ráno, jdu za svou partnerkou, připadá mi nějaká smutná a skleslá, trošku bez nálady, otrávená. Ptám se jí: Stalo se něco? Co se děje? V poslední době jsi nějaká divná? Načež mi buď odpoví: Nééé, nic se nestalo a pokračuje v chystání dětí do školky a nebo ještě hůř: Vychrlí velkou spoustu výčitek, kterým vůbec nerozumím a nechápu je. Dělám toho pro ni přece tolik, zabezpečuji celou rodinu a přece má, na co si vzpomene.

Partnerské karty vás budou vracet k úctě a respektu, pomohou vám se na sebe pomalu naladit a podporujícím způsobem vás provázet na společné cestě partnerství.

PARTNERSKÉ KARTY

Otevírají důležitá životní témata v jemnosti a posvátnosti. Věří v možnost většího propojení partnerů, i za předpokladu prvotní účasti jen jednoho z nich.

 Tato podporující energie jednoho pro druhého může být pro vztah léčivá. Karty sbližují, ale ukazují i hranice.

Partnerské karty mohou pomoci překlenout chvilková odcizení, ochladnutí na základě stereotypu a pod tíhou všedních dní.

Přináší jemnost, pravdivost i vášeň. 

KARTY PRO VAŠI INSPIRACI

Možná vám bude povědomá tato situace?  

Přijdu domů z práce, jdu se postarat o děti, uvařit a udělat další rodinné věci. Necítím se z toho radostně, ale nějak to už zvládnu. A jak všechno obstarám a děti jdou konečně spát, očekávám, že se mi partner bude věnovat. Bohužel partner sedí u počítače a vypadá spokojeně sám, což je pro mě naprosto neuvěřitelné a ještě víc mě to frustruje. Čekám ještě hodinu a půl, snažím se nějak komunikovat, ale odbývá mě, je vidět, že se dobře baví s kamarády. Tak to vzdávám a jdu si lehnout sama. 

A nebo ještě trochu jiná verze...

Přijdu domů z práce, jdu se postarat o děti, uvařit a udělat další rodinné věci. Necítím se z toho radostně, ale nějak to zvládnu. A jak všechno obstarám a děti jdou spát, očekávám, že se mi partner bude věnovat. Bohužel partner sedí u počítače a vypadá spokojeně sám, což je pro mě naprosto neuvěřitelné a ještě víc mě to frustruje. Čekám ještě hodinu a půl, snažím se nějak komunikovat, ale odbývá mě, je vidět, že se dobře baví s kamarády. Tak to vzdávám a jdu si lehnout sama. Načež partner přichází do postele a očekává partnerské povinnosti, ale bohužel jen na fyzické úrovni. Mám za sebou milování se svým partnerem, při kterém jsem se ale stejně cítila neskutečně osaměle a nepochopená. Vůbec nechápu, proč to tak je. Místo radosti se mi derou do očí jen slzy a nerozumím, co se to se mnou děje.

Partnerské karty vás budou vracet k sobě v laskavosti, respektu a jemnosti. Pomohou vám oběma ve větším pochopení a ulehčení těžkých, bolavých témat. 

JAK KARTY POUŽÍVAT?

Používejte tyto karty k respektem k druhému. Nezáleží jen na vás, jste na ně dva. Karty otevírají srdce a přivadí duše blíž k sobě pouze za předpokladu, že se partneři při táhnutí karet ,,zabalí" do posvátnosti.

Jestliže není správná chvíle, počkejte si na ni. Partnerství je Božské spojení, nejvyšší škola života, věnujte si chvíli této magické energie.

A KDO PRO VÁS

 MOTIVAČNÍ EDICI PARTNERSKÝCH KARET

TVOŘIL?

LENKA BALANC

Téma partnerských karet mě volalo už dlouho. Vnímám ho za jakousi ,,nadstavbu" dámských a pánských karet. 

Partnerství ctím jako posvátné spojení dvou bytostí, proto jsem tyto karty psala s respektem k oběma. Vztahy nás velmi učí, mnohdy to není jednoduché. Mou upřímnou snahou je dopřát vztahům podporu a péči.

Uvědomuji si, že zazní mnoho ožehavých témat a velmi jsem zvažovala, jak každé téma uchopit, aby nepřineslo více škody než užitku. 

Jsem nadšená, co se nám podařilo do karet otisknout a myslím si, že pertnerům přinesou novou inspiraci a možnosti na jejich společné cestě.

Zlatá barva ve mně symbolizuje vznešenost, hojnost, posvátnost a záři. To jsou hodnoty, které bych přála všem partnerům.

KATEŘINA SU ART

Když mě Lenka na konci roku 2021 oslovila, byla jsem nadšená. Moc mě ilustrace bavila.

Všechny kresby jsou tvořeny přesně na text a záměrem je ho co nejlépe podpořit. Každá karta je originál a stává se tak umělecným dílem.

Nějakou dobu jsme společně hledaly styl kresby a barevnou kompozici. Zlatá barva byla jasnou volbou. Ovšem cesta ke zlatým kartám byla mnohem náročnější, než jsme si dovedly představit. V tiskové produkci je tato barevná kombinace řekněme pěkně vypečeným oříškem.

Po několika pokusech se to podařilo a nám spadl kámen ze srdce. Nevzdat původní záměr se vyplatil.

Zlatá barva dodává na důstojnosti, bílá linka symbolizuje ženu a černá muže. 

JAK S KARTAMI PRACOVAT? 

Táhnutí karet je velice individuální, dělejte to tak, jak vás intuice vede. Karty si můžete zamíchat sami pro sebe nebo pro partnera. Můžete táhnout jen jeden nebo oba. Když táhnete oba, nespěchejte. Jestliže prožíváte těžké období, může si kartu vytáhnout pouze jeden z partnerů, ladit se na její poselství nebo ji třeba položit na stůl místo vzkazu. Otevřete svá srdce, potom budete vědět, jak karty využít. Není jednotný návod. Vše, co je v laskavosti a potřebuje váš vztah, je správně.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Balíček obsahuje celkem 32 karet. 

Vyberte si počet a balení, které vám nejvíce vyhovuje. Následně pečlivě vyplňte objednávku a vyberte adresu ZÁSILKOVNY pro doručení.  Zboží doručujeme do 3 pracovních dnů.

JEDEN BALÍČEK KARET

PARTNERSKÉ KARTY

Původní cena 1.490 Kč, nyní s 50% slevou

1 ks za 745 Kč

navíc zDARma balné a zásilkovna v hodnotě 89 Kč

A JAKÉ JSOU NA KARTY
REFERENCE?