PARTNERSKÉ KARTY

VYTVOŘILA JSEM NOVÉ PARTNERSKÉ KARTY, jejichž záměrem je naladit partnery do příjemné atmosféry, sbližovat v jemnosti a přivádět k sobě laskavým způsobem.

Věřím, že budou inspirací. Nikdo za nás nemůže udělat kroky k harmonickému vztahu, ale můžeme se nechat motivovat k prožitkům, které si často nedopřáváme.

Texty jsou podporující a vedou k hlubšímu pochopení. Otvírají srdce a dávají příležitost potkat se s partnerem jinak než během všedních dní.

JIŽ NYNÍ V PŘEDPRODEJI

Partnerské karty hladí po duši. Nesnaží se moralizovat ani poukazovat na to, co v páru nefunguje, ale dávají prostor pro větší souhru a vnímání druhého. 

Tyto karty podporují každého z partnerů jako jedinečnou bytost a ukazují možnosti k hlubšímu vnímání druhého. Zastavují čas, dávají společný prostor. Netlačí silou do nepříjemné komunikace nebo složitých úkolů.

Respektují naladění partnerů a podporujícím způsobem provází na společné cestě.

PARTNERSKÉ KARTY

Otevírají důležitá životní témata v jemnosti a posvátnosti.

Věří v možnost většího propojení partnerů, i za předpokladu prvotní účasti jen jednoho z nich.

 Tato podporující energie jednoho pro druhého může být pro vztah léčivá. Karty sbližují, ale ukazují i hranice.

Partnerské karty mohou pomoci překlenout chvilková odcizení, ochladnutí na základě stereotypu a pod tíhou všedních dní.

Přináší jemnost, pravdivost i vášeň. 

KARTY PRO VAŠI INSPIRACI

JAK KARTY POUŽÍVAT?

Používejte tyto karty k respektem k druhému. Nezáleží jen na vás, jste na ně dva. Karty otevírají srdce a přivadí duše blíž k sobě pouze za předpokladu, že se partneři při táhnutí karet ,,zabalí" do posvátnosti.

Jestliže není správná chvíle, počkejte si na ni. Partnertství je Božské spojení, nejvyšší škola života, věnujte si chvíli této magické energie.

A KDO PRO VÁS

 MOTIVAČNÍ EDICI PARTNERSKÝCH KARET

TVOŘIL?

LENKA BALANC

Téma partnerských karet mě volalo už dlouho. Vnímám ho za jakousi ,,nadstavbu" dámských a pánských karet. 

Partnerství ctím jako posvátné spojení dvou bytostí, proto jsem tyto karty psala s respektem k oběma. Vztahy nás velmi učí, mnohdy to není jednoduché. Mou upřímnou snahou je dopřát vztahům podporu a péči.

Uvědomuji si, že zazní mnoho ožehavých témat a velmi jsem zvažovala, jak každé téma uchopit, aby nepřineslo více škody než užitku. 

Jsem nadšená, co se nám podařilo do karet otisknout a myslím si, že pertnerům přinesou novou inspiraci a možnosti na jejich společné cestě.

Zlatá barva ve mně symbolizuje vznešenost, hojnost, posvátnost a záři. To jsou hodnoty, které bych přála všem partnerům.

KATEŘINA SU ART

Když mě Lenka na konci roku 2021 oslovila, zda bych vytvořila kresby k partnerským kartám, byla jsem nadšená. 

Moc mě to bavilo. Všechny kresby jsou tvořeny přesně na text a záměrem je ho co nejlépe podpořit. Každá karta je originál a stává se tak umělecným dílem.

Nějakou dobu jsme společně hledaly styl kresby a barevnou kompozici. Zlatá barva byla jasnou volbou. Ovšem cesta ke zlatým kartám byla mnohem náročnější, než jsme si dovedly představit. V tiskové produkci je tato barevná kombinace řekněme pěkně vypečeným oříškem.

Po několika pokusech se to podařilo a nám spadl kámen ze srdce. Nevzdat původní záměr se vyplatil.

Zlatá barva dodává na důstojnosti, bílá linka symbolizuje ženu a černá muže. 

JAK S KARTAMI PRACOVAT? 

Táhnutí karet je velice individuální, dělejte to tak, jak vás intuice vede. Karty si můžete zamíchat sami pro sebe nebo pro partnera. Můžete táhnout jen jeden nebo oba. Když táhnete oba, nespěchejte. Jestliže prožíváte těžké období, může si kartu vytáhnout pouze jeden z partnerů, ladit se na její poselství nebo ji třeba položit na stůl místo vzkazu. Otevřete svá srdce, potom budete vědět, jak karty využít. Není jednotný návod. Vše, co je v laskavosti a potřebuje váš vztah, je správně.

PŘEDPRODEJNÍ CENA SE JIŽ NEBUDE NIKDY OPAKOVAT!

Karty se nyní vyrábějí, odesílat je budeme až v druhé polovině července.  

A protože budete na karty čekat až do KONCE ČERVENCE, získáte je nyní v předprodeji za výrazně VÝHODNĚJŠÍ CENU! 

O přesném doručení vás budeme včas informovat. Vyberte si počet a balení, které vám nejvíce vyhovuje. Následně pečlivě vyplňte objednávku a vyberte adresu ZÁSILKOVNY pro doručení pouze PARTNERSKÝCH KARET.  V případě výběru i jiného zboží z našeho e-shopu vás požádáme o vytvoření nové objednávky, aby se vám doručení nezpozdil až s partnerskými kartami na červenec.

JEDEN BALÍČEK KARET

PARTNERSKÉ KARTY

1 ks v předprodeji

645 Kč

běžná cena bude 888 Kč

nyní ušetříte 243 Kč

VÝHODNÉ BALANÍ 3+1 ZDARMA

PARTNERSKÉ KARTY

3+1 v předprodeji

1.935 Kč

běžná cena bude 2.664 Kč

nyní ušetříte 729 Kč a jedny karty v hodnotě 888 Kč máte navíc ZDARMA, celková úspora 1.617 Kč