Meditace pro PODPORU LASKAVOSTI!

Potřebujete získat trochu více elánu do svého zrychleného života?

Potřebujete vědět, jak být šťastná hned teď, a že nemusíte hledat ke štěstí nic dalšího?

Potřebujete nacítit sama sebe, zažít svou vlastní ženskou energii? 

Díky tomu pak uvidíte věci kolem sebe jinak a touto proměnou vnímání se vám může zásadně zlepšit život.

Někdy nás ani nenapadne, zabývat se samy sebou. Jedeme ve stereotypu – co večeře, co děti, co muž, a nezbývá nám čas, chuť ani myšlenky na sebe.

Od toho se pak odvíjí NAŠE ŠTĚSTÍ. Když jsou lidé okolo šťastní, jsme šťastné, a když jsou naštvaní, jsme naštvané nebo nešťastné – to je začarovaný kruh.

V okamžiku, když se to naučíme otočit, dokážeme být štastné bez ohledu na neustálé očekávání, že nám štěstí přinese někdo jiný. Změní se, co cítíme uvnitř. Budeme ve větší rovnováze, dokážeme se pak samy radovat a cítit se dobře z mnoha věcí každý den. I když je venku bouřka.

V online programu METODA LASKAVÉHO PŘIJETÍ  vyzkoušejte meditaci pro podporu laskavosti, zkuste si zacvičit s rozšířeným vnímáním a vědomím, že tento čas věnujete sobě. 

Pojďme měnit obecně známé mýty a dloholetá pravidla, že se něco musí tak či onak. Pojďte to udělat přesně pro vás. Vykročte do vědomé laskavosti s podporou přijetí. Co se stane? Změní to vše. 

Uvědomíte si víc sama sebe, svou sílu a připomenete si, že všechno zvládnete – SILNÁ VEVNITŘ, SILNÁ VENKU.

Když se naučíte lépe cítit ve svém těle, každodenní starosti jsou pak spíše výzvy a životní zkoušky než další problémy … lépe se zvládají a víte, že vás posouvají dál.

Jakmike se člověk začne emočně rozhazovat, věnovat myšlenky špatným pocitům, stresu a únavě, velmi výrazně pomůže zastavit se, najít a uvědomit si sám sebe a poslat do těla příjemný pocit. Věřím, že vám meditace pomůže a že si ji užijete.

Online program METODA LASKAVÉHO PŘIJETÍ je pro vás připravene zde ZDARMA >>>.

Lenka BALANC