Meditace pro příjemný pocit!

Potřebujete získat trochu více elánu do svého zrychleného života?

Potřebujete vědět, jak být šťastná hned teď, a že nemusíte hledat ke štěstí nic dalšího?

Potřebujete nacítit sama sebe, zažít svou vlastní ženskou energii?

Díky tomu pak uvidíte věci kolem sebe jinak a touto proměnou vnímání se vám může zásadně zlepšit život.

Někdy nás ani nenapadne, zabývat se samy sebou. Jedeme ve stereotypu – co večeře, co děti, co muž, a nezbývá nám čas, chuť ani myšlenky na sebe.

Od toho se pak odvíjí NAŠE ŠTĚSTÍ. Když jsou lidé okolo šťastní, jsme šťastné, a když jsou naštvaní, jsme naštvané nebo nešťastné – to je začarovaný kruh.

V okamžiku, když se to naučíme otočit, dokážeme být štastné bez ohledu na neustálé očekávání, že nám štěstí přinese někdo jiný. Změní se, co cítíme uvnitř. Budeme ve větší rovnováze, dokážeme se pak samy radovat a cítit se dobře z mnoha věcí každý den. I když je venku bouřka.

V online programu ZDARMA – ROZPOHYBUJ SVŮJ DEN, je meditace, která ti ukáže, jak si umět PŘIVOLAT DO TĚLA PŘÍJEMNÝ POCIT. Chce to chvíli trénovat, nevzdat to při prvním neúspěchu. Nebude to ale trvat dlouho a budete umět meditací poslat pocit štěstí do těla kdykoliv. Pak vám bude stačit pár minut, možná i vteřin na změnu pocitu sama v sobě. Po takové podpoře se pak lépe zvládají všechny výzvy v životě.

Uvědomíte si víc sama sebe, svou sílu a připomenete si, že všechno zvládnete – SILNÁ VEVNITŘ, SILNÁ VENKU.

Když se naučíte lépe cítit ve svém těle, každodenní starosti jsou pak spíše výzvy a životní zkoušky než další problémy … lépe se zvládají a víte, že vás posouvají dál.

Jakmike se člověk začne emočně rozhazovat, věnovat myšlenky špatným pocitům, stresu a únavě, velmi výrazně pomůže zastavit se, najít a uvědomit si sám sebe a poslat do těla příjemný pocit. Věřím, že vám meditace pomůže a že si ji užijete.

Lenka BALANC