Neuvěřitelný příběh výhry o pobyt na Bali

24. prosince 2020 byl pro mě výjimečný den. Nejen pro to, že to byl Štědrý den, ale také jsem měla možnost potěšit jednu ženu překrásným dárkem v hodnotě 50 000 Kč.

Losovala jsem výherkyni, která se mnou v roce 2021 poletí na Bali. 

Soutěže se zúčastnilo 67 žen, které si zakoupily kompletní verzi mého dvouměsíčního online programu Balanc z Bali. Tento program je můj srdeční a čím více bude dělat radost, plnit sny a rozdmýchávat příjemnou energii, tím lépe.

Já sama jsem dostala svoje první Bali jako dárek a moc dobře vím, jak výrazně může někomu změnit život. Celé losování mě dojalo k slzám.

Nic není náhoda, nic se neděje jen tak. Chtěla bych se s vámi podělit, protože vyslat přání za druhého má velice silnou energii a potvrzuje to i tento příběh.

Když jsem 8. listopadu 2020 zveřejnila první informace k online programu Balanc z Bali, jako první mi napsala žena Alena. Chtěla se informovat, zda by bylo možné věnovat program někomu jinému jako dárek.

Pamatuji se na to zcela přesně, protože byla úplně první, kdo reagoval a především proto, že mě už tehdy zaujala její laskavost v obdarování.

Alenka si koupila program nejen pro sebe, ale také své kamarádce Monice. Chtěla podpořit svoji blízkou kamarádku v osobním rozvoji, potěšit ji a věnovat jí čas pro sebe.

A tak vyslala jedno obrovské přání – ABY MONIKA VYHRÁLA POBYT NA BALI a mohly tak odletět spolu. Jen při této představě jsem dojatá. Rozumíte, nevyslala přání za sebe, ale za ni.

Sama si na Bali pro sebe finance odložila a dokázala srdečně přát i druhému, aby to měla zdarma. Chtěla podpořit jejich přátelství, dopřát jejich dlouholetému spříznění čas, který v této náročné době z mnoha důvodů nemají tolik, co dřív. Přátelství je dar a Alenka to ví. 

Když jsem těmto dvěma ženám na Štědrý den večer volala, byla jsem z toho nadšená, dojatá, spokojená, vděčná. Byla tak silně cítit ta upřímná radost z možnosti obdarovat někoho druhého, že se mi tajil dech.

Také obrovská síla záměru, opravdové přesvědčení a vyslaná prosba. Čtrnáct dní před Vánoci šly obě ženy na vánoční trhy a Alča říkala Monice: ,,Pojďme zazvonit na zvoneček a vyslat přání!“  A Alča opět vyslala to kouzelné přání: ,, Přeji si, aby Monička zájezd vyhrála a letěla se mnou na Bali…“ Zvonila za ni, ne za sebe.

Toto není pohádka, jak by se mohlo zdát. Toto je příběh dvou kamarádek a neuvěřitelně silné energie k tomu, aby se jim splnil sen a mohly být na Bali společně.

Mnohokrát od 8. listopadu 2020 do 24. prosince 2020 poslala Alenka své přání do vesmíru a ono bylo vyslyšeno. A já jsem neuvěřitelně šťastná, že díky mně a mému týmu ho můžeme splnit. Když jsem losovala číslo, padlo číslo 11 a já si hned řekla, že je to magické číslo!

Uviděla jsem jméno: ,,Výherkyní se stává Monika…“ Už tehdy mi letělo hlavou, jestli si dobře pamatuji jmého, že toto bylo darem. A bylo. 🙂

Chtěla jsem tento příběh poslat dál, protože je na něm nádherně vidět síla myšlenky, síla vyslané prosby za někoho, síla ženského přátelství. Klaním se nad ženou, která nechce obdarovat sebe, ale kamarádku, a dokáže tak čistě vyslat přání.

Jak se plní sny, jak si přát a jak jít za svým cílem zhmotňujeme i v programu Balanc z Bali. Budu se těšit na další ročník, protože tento stál rozhodně za to! Bylo mi ctí…

A zde můžete prozkoumat moje další pobyty, kdyby si vás cesta na Bali nebo jinam zavolala… Bude se na vás moc těšit!

Lenka BALANC