fbpx

Moje láska k Bali

Na Bali je možnost proměny. Je zde více času přemýšlet, otevřít oči i srdrce a zaposlouchat se do sebe.

Na Bali je to, jako když se zastaví svět. Tady a teď! Je tu jiná energie. Dostaneš možnost velké proměny a uvědomění, jaký život žiješ doma. Zda není něco, co by sis z Bali mohla přenést do svého běžného života.

Na Bali zažiješ sama sebe v jiném pocitu, doopravdy procitneš uvnitř sebe, zažiješ smích, ženskou energii, propojení, radost a krásu. Můžeš tady odpočívat, chovat se jak potřebuješ, a třeba i plakat, když nemusíš být pořád statečná máma.

Co mi Bali ukázalo a jak mě obdarovalo? Co si jsme si z Bali přivezla já do svého života?

1. JSEM SE SEBOU SPOKOJENÁ, CÍTÍM KLID

To, jak se cítíš, záleží především na tobě. Na nikom ani ničem jiném. Můžeš si vybrat, jaký pocit v těle budeš podporovat. Máš možnost volby. Vše záleží především na tobě.

Jakmile si toto uvědomíme, promění se vše. Naše dny, naše tělo, náš pocit v něm, náš život.

Pocit v těle hraje u cvičení obrovskou roli. Základem je cítit se u cvičení příjemně, podporovat v těle pocit radosti, spokojenosti a ladit se do klidu a uvolnění. Pak dostane cvičení hodnotu léčení. Tělo se propojí s duší.

2. IMPROVIZACE V ŽIVOTĚ

Jak žiješ svůj život? Dokážeš improvizovat?

Necháváš si ve svém životě nějaký prostor pro improvizaci nebo máš svůj den vždy přesně naplánovaný? I mezi tímto je potřeba najít ten správný BALANC.

Domnívám se, že je důležité nechat prostor i vyššímu plánu z vnějšku, tomu,  co přijde tzv. náhodou a může to být pro nás mnohdy lepší, než jsme si pro sebe dokázaly vymyslet samy.

Nechat se někdy unášet s lehkostí a pustit kotvu.

Důvěřuj prosím svému životu, že se ti děje přesně to, co má, a je to pro tebe v tuto chvíli to nejlepší. Vždy můžeš uvidět možnosti, které ti do života přicházejí a mohou ti umožnit velké věci. Důležité je zastavit se, otevřít oči i své srdce. Dokázat uvidět, co nám život nabízí. Ne vše se dá naplánovat. 

3. CO JSOU MOJE DARY

Jsem báječná, protože…

Je pro tebe jednoduché odpovědět? Možná tě hned napadlo několik věcí. Skvělé. Nebo tápeš, co tím myslím? Může se stát, že na tuto otázku odpověď nevíš ani po delší době. Potom je velmi důležité se tím chvíli zabývat.

Uvědoměním svých darů se změní pocit v našem těle. 

Možná jsi nekonfliktní, umíš příjemně reagovat na lidi, kteří mají jiný názor. Nebo záříš a rozdáváš kolem sebe radost. Můžeš být pečující pro ostatní, dokážeš tvořit věci, které ostatní potěší. Třeba dokážeš báječně podporovat. A nebo se nebojíš změny, i když víš, že mohou nastat komplikace. Toto všechno je velmi důležité.

Najdi svůj dar, ve kterém cítíš sílu. Pomůže ti to lépe se vyrovnat se svými nedostatky. Vytvoříš si tím svůj vlastní vnitřní balanc. Je dobré si své dary uvědomovat a rozvíjet je, díky tomu poznáš lépe svojí vlastní hodnotu.

Každý má svoje dary a talenty, každý má i své slabší stránky. Když pochopím sebe a svoji rovnováhu, lépe rozumím a přijímám ostatní.

BALI, BALI, BALI, MOJE MILOVANÉ BALI

Tento ostrov bohů a také INDICKÝ OCEÁN je mocný. Často nám ukazují, jakou mají obrovskou sílu. Zároveň jsou to skvělí pomocníci k očistě. Skrze ně můžeme nechat odplavit z těla to, co už nám neslouží, co už nepotřebujeme. Očista v těle přináší nové zítřky, nové možnosti, nové nás samotné.

Pakliže tě láká Bali tak jako mě, zde můžeš prozkoumat pobyty, které na Bali pro ženy pravidelně pořádám. Na Bali je celý čas, jako jedna velká terapie, seminář, workshop, dámská jízda s emocemi. 

Jestliže pro vás ale cesta na Bali není právě teď možná, přináším v online verzi BALANC NA BALI hodnotný obsah, témata a cvičení, která vás mohou inspirovat a někam posunout.

Díky online verzi můžete sledovat, poslouchat a cvičit z pohodlí vašeho domava tak, jak vám bude vyhovovat. Můžete si zvolit svoje vlastní tempo a pomalu začít. 

Někdy stačí zásadní věta, zamyšlení, inspirace, a posun v životě může být obrovský. I když nejsi zrovna na Bali, můžete z něj získat pro sebe velmi mnoho.

Někteří lidé i přes to, že jedou na Bali, nedokážou uvidět hodnoty, které tento ostrov nabízí. Vy je ale dostanete! Důležitá témata, ve kterých vás Bali může podpořit, nabízím v programu detailně zpracované.

Skrze online program BALANC NA BALI vám pošlu energii ostrova bohů. Uvolňující i silové cvičení pro vaši radost v těle, podporující vnitřní sílu. Citlivou meditaci indického oceánu k odplavení zátěží vašeho života.

Předám vám důležité podněty pro váš osobní rozvoj a vyšší vědomí v tématech spokojenosti, improvizace v životě, umění krásy, objevení vašich darů a talentů, uvědomění si svého štěstí a možnosti obdarovat sebe i své blízké.

Online program BALANC NA BALI

Těšte se na BONUS přímo od oceánu a pracovní listy, které mění život.

S láskou a pokorou k Bali, Lenka BALANC