Retreat na Bali březen 2024

Můj příběh o Bali…

Ke svým čtyřicátým narozeninám jsem dostala zájezd jako dárek a v září 2019 jsem odletěla poprvé na Bali.

Po pravdě, nejprve jsem si to ani nedovedla představit. Měla jsem pocit, že tohle je něco, co si nemohu dovolit a hlavně, že si to nezasloužím.

Cestovat sama do tak jiného světa a přitom neumět dobře anglicky? A jak to zvládne moje rodina, tak dlouho beze mě? A co moje práce? Mohu tohle všechno na 14 dní opustit? 

Po prvních obavách ale nastal zlom a já si řekla, že pojedu a budu to brát jako vlastní terapii. Budu sama se sebou, budu mít klid na myšlenky kam chci dál směřovat, opečuji své tělo i mysl a po dlouhé době si také pořádně odpočinu.

A skutečně, letěla jsem do Indonésie. Připadalo mi to jako sen. Ještě po přistání na Bali jsem nemohla uvěřit, že jsem to udělala. Čekal mě jógový pobyt s lektorkou Juditou Berkovou, které si velice vážím. Těšila jsem se na osobní setkání.

Když přišla na první lekci, pamatuji se, jak jsem si pomyslela, že toto je práce snů. Cvičit u oceánu, vnímat tu zcela jinou atmosféru země, cítit vůně, energie, vidět okolo tolik barev, pocítit klid, jako kdyby se zastavil svět a více si uvědomit sám sebe. Připadlo mi, že jsem v nějakém snu a že se z něho brzy vrátím do svého hektického života.

Hned první den zazněla důležitá věta: ,,Pozor na vaše přání. Bali je blízko Bohů. Přání, které si budete přát zde, se plní velmi rychle. Dobře si rozmyslete, na co budete myslet a kam svoje myšlenky vyšlete.“

Stála jsem sama na překrásném místě, vítr mi čechral vlasy a a já v sobě cítila klid a pochopení, proč jsem tady. Už v tomto okamžiku jsem věděla, že se něco vě mně změnilo. Na útesu s výhledem na dechberoucí indický oceán jsem zašeptala do větru moje tajná přání. Ano, chtěla jsem jezdit na Bali jako lektor a také jsem chtěla svoje vlastní prostory na cvičení. Tu změnu jsem cítila prostě hned na místě. Našla jsem sílu a odhodlání sama v sobě.

A víte proč? Konečně jsem svoje přání přijala jako skutečně možná. Né ta nesmylsná, tajná nebo riskantní. Ale naopak jsem změnila své myšlení, že si tohle všechno si přát mohu, že mám nasbírané zkušenosti, které mám předávat dál, a že jsem na vše již dostatečně připravená. A hlavně, že si to celé zasloužím.   

Skutečně, tím že jsem změnila přístup v sobě, proměnil se následně celý můj život. Určitě mi k tomu pomohl klid a odstup z Bali, abych se ze srdce rozhodla, co chci dál ve svém životě dělat. 

A co všechno se po příjezdu z Bali stalo a změnilo?

Brzy po příjezdu jsem dostala nabídku na spolupráci, jak ještě více předávat svoje zkušenosti v onlinovém prostředí. Vznikl můj nový web, nové koncepty, projekty, semináře a onlinové členské sekce. Získala jsem ucelený směr mého podnikání.

K tomu se přidala i nabídka zájezdu na Bali, kam se mohu vrátit už jako lektor. Byla jsem zase jako ve snu, skutečně to funguje?! Stačí si jen správně přát a pak to k nám přijde? A opravdu, už po pěti měsících jsem byla v únoru 2020 zpět na Bali.

Poprvé se svou skupinou 13 žen, na které nikdy nezapomenu! Bylo to tak intenzivní, jak pro ženy, tak pro mě. Byla jsem velice vděčná a štastná.

A právě tam jsem se rozhodla natočit program, kde budu moci kousek Bali předat i těm ženám, které s námi cestovat nemohou.  

Hned v březnu, po příletu z Bali, přišla další příležitost na moje vysněné vlastní pracovní prostory. PROSTOR PRO BALANC, který jsem od března 2020 rekonstruovala, zařizovala a pak konečně 18. května 2020 otevřela. Můj prostor pro cvičení, tanec, přednášky, setkávání a radost pro mnoho lidí kolem mě.

Každý den cítím vděčnost za to, jak se během jednoho roku můj život proměnil a kolik věcí se stalo. Až mi to někdy bere dech!

A právě proto jsem pro vás připravila unikátní nabídku!

Chcete najít životní ENERGII a VNITŘNÍ SÍLU k odhodlání naplnit vaše nejtajnější sny? Toužíte se příští rok podívat ZADARMO na ostrov BALI?

Srdečně tě zvu do 5DENNÍHO PROGRAMU pro ženy na téma INSPIRACE Z BALI. Dovolte si na chvilku zastavit a načerpat energii ostrova Bali. Vezmu vás s sebou, i když budete doma v obýváku. HNED TEĎ! Celý online program INSPIRACE Z BALI je zdarma. Každý den vám na email pošleme nové téma, které máte OTEVŘENÉ vždy na 24 hodin. Získejte online program INSPIRACE Z BALI, s výjimečným bonusem MEDITACE OCEÁN, který platí pouze v této nabídce.  ZAČÍT MŮŽETE UŽ DNES zde >>>.

https://lenkabalanc.cz/nspirace-z-bali/